Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Witam wszystkich serdecznie - nowy forumowicz

Nieprzeczytany postprzez kris nelde » 23 paź 2016, o 10:39

Parę słów o sobie. Trzy tygodnie temu pożegnaliśmy naszego Przyjaciela 13 - letniego Owczarka niemieckiego Aresa. :on: Decyzja o jego odejściu z godnością była najtrudniejsza w naszym życiu ... Odbyło sie to w naszym (jego) ogrodzie z ukochaną zabawką i nie mogącymi powstrzymać łez "panciami". Był z nami od początku powstania domu na wsi. Po jego odejściu ból i żal , a przede wszystkim rozdzierająca pusta była nie do zniesienia...
Powroty do domu po pracy stały sie moim koszmarem. Żona nie była w stanie wyjść do ogrodu bo każde miejsce kojarzyło się jej z Aresem...
Jednak to właśnie ona po dwóch dniach oświadczyła , że musimy wrócić do normalności i podarować psi raj kolejnemu wybrańcowi. Wsadziła mnie w samochód i zawiozła kilkadziesiąt kilometrów na odludną wieś...Po krótkiej rozmowie z właścicielem wiejskiego sioła zostaliśmy zaprowadzeni na tyły budynku i ...zaatakowani przez chmarę szczeniaków ONka. Pachniały cudownie psim dzidziusiem... Jedno ze szczeniąt (pies) ruszyło bez obaw w naszym kierunku i nie zwalniając swojego szczenięcego pędu prawie wskoczyło w ręce mojej małżonki. Wybór w zasadzie dokonał sie sam...
Wewnątrz mnie toczyła sie walka. Tęskniłem za Aresem a jednocześnie nie mogłem oprzeć się urokowi , a przede wszystkim bezpośredniej bliskości małego psiego dziecka....Miałem łzy w oczach i prosiłem w duchu swojego przyjaciela by nie gniewał się na nas...gdy w tym samym czasie gorący języczek obrabiał moją twarz z szybkością pszczoły zlizującej nektar z kwiatka...Wtedy coś pękło i tak strasznie ulżyło ...że ...nie wypowiem...Do dzisiaj kiedy mija juz 3 tydzień pobytu małego (11-tygodniowego) ONka który dostał bliskoznaczne imię poprzednika - MARS.
To na razie tyle wstępem o nowym (nowych ) forumowiczach. Mamy nadzieje . że będziemy mogli na bieżąco dzielić się dorastaniem Marsa jak również , a może przede wszystkim móc skorzystać z Waszego kompedium wiedzy na temat wychowania i życia owczaraka niemieckiego. Pozdrawiamy serdecznie MARIKA i KRIS
każdy człowiek , jeśli tylko zechce... może stworzyć swojemu pupilowi ...psi raj
kris nelde
Losowy avatar
Nowy forumowicz
1 rok członkostwa
Imię: cezary

Re: Witam wszystkich serdecznie - nowy forumowicz

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 24 paź 2016, o 15:39

Witajcie na forum :)
Koniecznie załóżcie psiakowi galerię :)
...i w razie czego, pytaj, pytaj, jeszcze raz pytaj ;)
Tak wzruszająco napisałeś o swoim przyjacielu za TM,że się popłakałam.
Dużo szczęścia z małym łobuzem ;)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 24 paź 2016, o 17:33

witamy na forum, dante i nixi pozdrawiają :lool:
Paulina K.
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez danuta waniek » 24 paź 2016, o 20:35

Ja wraz z 4- letnią Korą witamy maluszka, niech rosnie i zdrowo sie chowa...a Aresa zawsze bedziesz mieć w swoim sercu. Pozdrawiamy.
danuta waniek
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kora
Imię: Danuta
Pochwały: 2

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje