Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Re: Witam wszystkich :)

Nieprzeczytany postprzez Ewa-Hunter » 23 sty 2013, o 22:22

Witajcie :yahoo:
Wirtualne mizianka ode mnie i Huntka :-)

A zdjęcia gdzie? :diabeł:
Ewa-Hunter
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hunter
Imię: Ewa
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 23 sty 2013, o 23:07

Teraz cześć wirtualnie, a niedługo na żywo :-)
gochadrozdek
Hodowca
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA,ZUL,ELISE,CZAKA
Imię: Małgorzata
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Ewa-Hunter » 23 sty 2013, o 23:09

Może nawet jakoś wcześniej trafimy na siebie :lool:
Wejdź na priv - tam są najnowsze wieści i spotkaniu z p. Zofią :yahoo:
Ewa-Hunter
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez kazaron » 12 lut 2013, o 00:43

Zdjęcia?? :ooops: ....no niestety nie jest to coś co mi najlepiej wychodzi :negatyw: ...robię zdjęcie psa jak się bawi...wychodzi zdjęcie trawy....pies biegnie - zdjęcie łąki...portret psa-zdjęcie obroży...a o zdjęciach ogona, kawałka ucha czy łapy to nawet nie wspomnę...no i potem jeszcze trzeba umieć to zdjęcie tu wstawić :przerażenie: ....i jak tak patrzę na Wasze piekne fotki to się po prostu wstydzę swego fotkowego beztalencia :ireful: :-( ..
Gosiu i Ewo...już odliczam dni do spotkania :yahoo: Nie obfocę Was ani filmu nie nakręcę, ale wszystko będę notować...menu obiadowe również ;-)
kazaron
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Imię: Agnieszka
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Ewa-Hunter » 12 lut 2013, o 12:38

Ojojojoj!!! dostałam ataku śmiechu i teraz brzuch mnie boli :roftl:
Z tymi zdjęciami mam tak samo.....tyle że robię ich duuuużo, a potem wybieram 1 dobre.
Wiesz, że kiedyś myślałam nad sklejeniem różnych części mojego psa w jedno duże zdjęcie ale niestety, tak jak u Ciebie, są części "peryferyjne" a środka brak lub jest kompletnie rozmazany.
Wszystko przed Tobą, nie zniechęcaj się :roftl:
Ewa-Hunter
Owczarkarz

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje