Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Witam wszystkich!!

Nieprzeczytany postprzez mistiqe » 23 kwi 2013, o 16:05

Witam wszystkich :) Mam na imię Agnieszka i całe swoje życie wychowywałam się z ONkami ;). Jeszcze przed moim urodzeniem mój tata kupił sobie ONka Agata, z którym wychowywałam się do 8 roku życia (w rodowodzie miał AGAT Jantarowa Zaspa). Rodzice przez 5 lat nie mogli się pogodzić z jego śmiercią i dopiero jak miałam 13 lat na wystawie w Gdyni mój tata zobaczył małego długowłosego Demona, który momentalnie podbił nasze serca. Rok po nim przyszła do nas sunia collie długowłosego Fancy, a kilka lat po niej druga sunia collie tym razem o umaszczeniu blue merle - Jessie, która ma dziś 7,5 roku :). I tak zaczęła się nasza przygoda z psami :). Niestety pod koniec zeszłego roku 10 listopada musieliśmy uśpić naszą Fancy, a Demon zmarł 3 tygodnie po niej 4 grudnia ;(. To był dla nas straszny cios. Mój Tata od razu zaczął szukać ONka i tak kilka dni po Bożym Narodzeniu do domu moich rodziców trafił ENTER z Hordy Kajetana, który jest 5,5 miesięcznym wcielonym diabłem i jak odwiedzam rodziców to chyba ani razu, oprócz tego, że czasem ich szczeniak śpi to nie widziałam, żeby chodził!! ON CAŁY CZAS BIEGA!! :D

Ja osobiście po Demonie nie mogłabym mieć już ONka, ponieważ żaden pies już mu nie dorówna. W swoim domu mam za to 18 miesięcznego Flat Coated Retrievera o imieniu Stevie oraz airdale terriera Hektora, który właściwie należy do całej rodziny mojego TŻ, ale jego kocha najbardziej więc mieszka z nami ;).
mistiqe
Losowy avatar

Re: Witam wszystkich!!

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 23 kwi 2013, o 17:04

Witaj na forum :)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 23 kwi 2013, o 18:24

Hej :)
xxxkaluniaxxx
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez danuta waniek » 23 kwi 2013, o 18:53

Witaj w naszym gronie
danuta waniek
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kora
Imię: Danuta
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Andzik » 23 kwi 2013, o 19:26

:welcome:
ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
Andzik
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dasko
Imię: Anna
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 24 kwi 2013, o 14:36

Witaj :)
Wilania
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez reinevan » 24 kwi 2013, o 15:29

:welcome:
reinevan
Losowy avatar

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje