Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Re: Witamy forumowiczów

Nieprzeczytany postprzez xkasia » 10 gru 2012, o 18:11

Tak, ale zobacz to:

Obrazek

to poprzednik tej piękności co prawda traktuję ją z taką samą miłością i daje dużo radości ale też trochę tęsknię za nim tu miał 5,5 m-c.
xkasia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez ewa » 10 gru 2012, o 19:37

oba psiaki śliczne :-) szkoda,że z pierwszym tak wyszło..... witamy cieplutko :-)
Obrazek Obrazek

Życie bez psa jest niczym - Elizabeth Bowen
ewa
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ATOS
Imię: ewa

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 10 gru 2012, o 22:47

Obydwa są śliczne. Musi Ci być bardzo przykro. Straciłaś przyjaciela na początku wspólnej drogi. Pewnie dopiero co się nawzajem poznaliście, zaczęliście robić coś konkretnego, a tu takie nieszczęście.
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez xkasia » 11 gru 2012, o 17:12

no dokładnie, tak wyszło ale przynajmniej mam super wspomnienia i zdjęcia
a z teraźniejszą owczareczką też już powoli nawiązuje kontakt :-) i nadrabiamy nasze zaległości powolutku (siad, waruj, do mnie, zastań itd.) ale mam pytanko bo na wiosnę chciałabym zacząć z nią jakiś psi sport. Może obedience ? A wy co robicie ze swoimi psiakami ?
xkasia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 11 gru 2012, o 17:16

xkasia napisał(a):no dokładnie, tak wyszło ale przynajmniej mam super wspomnienia i zdjęcia
a z teraźniejszą owczareczką też już powoli nawiązuje kontakt :-) i nadrabiamy nasze zaległości powolutku (siad, waruj, do mnie, zastań itd.) ale mam pytanko bo na wiosnę chciałabym zacząć z nią jakiś psi sport. Może obedience ? A wy co robicie ze swoimi psiakami ?

To dobrze :)
Ja mam słabość do agility i frisbee, ale najpierw zrobimy prześwietlenie (Tobie też radzę).
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 11 gru 2012, o 17:36

My bawimy się w Frisbee i od niedawna próbujemy z K swoich sił w Weight Pullingu :D
xxxkaluniaxxx
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez haszysz » 11 gru 2012, o 18:28

jest śliczna :-)
ludzie na prawdę bywają okrutni...
Obrazek
haszysz
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Haszysz
Imię: Dagmara
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez xkasia » 11 gru 2012, o 20:56

Kurcze, pierwszy raz słyszę o Weight Pullingu muszę poczytać co to za sporcik ;-)
A wracając do poprzedniego postu to naprawdę potrafią być okrutni, ale nie do końca też rozumiem poprzednich właścicieli swojej suni, po co brali psa tak dużego dla nich wiedząc, że mogą temu zadaniu nie podołać. Mogli przecież wziąć yorka czy coś małego, a nie ON na pierwszego psa. Ale w sumie cieszę się, że do mnie trafiła, bo nie wyobrażam sobie co by z nią było gdyby nie trafiła do mnie. (Ludzie chcieli ją oddać głównie ze względu na to, że podgryzała im małe dziecko i ich ale to chyba była ich wina, że coś robili nie tak.) Pies raczej sam z siebie aż tak nie zaczepia, musiał być tego jakiś powód, a najlepsze jest to, że mnie wcale nie podgryza ani nikogo z członków rodziny owszem zaczepia trącając zabawką i zachęcając do zabawy ale to przecież jest normalne u psa. A gościu mi mówił że to mały :diabeł: , a to przecież kochany :on:
xkasia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Letty » 11 gru 2012, o 22:30

No proszę... :-) Skoro nie mieli czasu na jej prawdziwe wychowywanie to pies nie potrafił się stopować może, no cóż.. Na pewno Ty nie popełnisz takiego błędu ;-)
ObrazekObrazek

"Jestem tuż obok ciebie - mówi oddech psa. - Razem zmierzymy się z życiem.Nie skrzywdzi cię nikt, bo ja stoję u twojego boku, aby cię ostrzegać i bronić, zawsze, gdy będzie trzeba. Przyrzekam, że już nigdy nie będziesz czuł się samotny. Jako twój pies, składam ci te przysięgę i zaświadczam ją swoim szeptem, swoim oddechem tej nocy i każdej nocy, którą prześpię u twego boku."
Letty
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Lara
Imię: Arleta
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 12 gru 2012, o 15:52

ludzie myślą że w pakiecie z owczarkiem kupują posłuszeństwo i cechy zaprogramowane według upodobań.
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje