Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Witamy

Nieprzeczytany postprzez kaczuszk1304 » 14 cze 2012, o 12:04

Witam.
Miesiąc temu stałam sie posiadaczem psa w "typie" Onka-piszę w "typie" bo pies jest adoptowany ze schroniska-pochodzenie nieznane.Nie mam doświadczenia w hodowli, ale jak na moje laickie oko wygląda jak czysty owczar czarny.Jeśli ktoś ma chęć i chwilę czasu chętnie prześle fotki-może pomozecie ocenić na ile jest "zmixowany" :) Dołączam do forum żeby korzystać z Waszej wiedzy i doświadczenia,bo zależy mi żeby Cyrus "wyszedł na ludzi" ;-) Pozdrawiamy.

Autor postu otrzymał pochwałę
kaczuszk1304
Losowy avatar

Re: Witamy

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 14 cze 2012, o 12:12

Witaj na forum Edyta. To czy i na ile jest "zmiksowany" nie powinno mieć dla Ciebie znaczenia, ważne jaki ma charakter. Fajnie, że dałaś mu domek.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez kaczuszk1304 » 14 cze 2012, o 12:30

Dowiedziałabym sie z ciekawości:)Ale masz racje nie ma to wielkiego znaczenia.Charakter ma typowo owczarkowy-dlatego tu jestem.Ale to juz w innym temacie:)
kaczuszk1304
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 14 cze 2012, o 12:54

Cześć. Napiszesz coś więcej o Cyrusie? A co do fotek, to może założysz psiakowi galerię? Każdy pewnie chciałby pooglądać sobie fotki Twojego czarnuszka ;)
Wilania
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 14 cze 2012, o 13:12

Załóż pieskowi wątek w galerii, powiemy Ci czy wygląda jak czarny owczarek niemiecki.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 14 cze 2012, o 13:36

Witamy na forum :)

Też mam adoptowane futrzaki, więc wiem, ile pracy Cię czeka:) Ale warto, bo skorzystacie na tym oboje :)

Pozdrawiamy serdecznie
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 14 cze 2012, o 14:05

witamy :welcome:
fajnie, że dała pani pieskowi nowy dom :ok:
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez płocczanka » 14 cze 2012, o 14:11

Witaj na forum :-)
ja również mam psa "w typie" nieznanego pochodzenia ze schroniska- i nie ma to dla mnie kompletnego znaczenia - kocham go tak samo :-)
"POZOSTAJESZ ODPOWIEDZIALNY NA ZAWSZE ZA TO CO OSWOIŁEŚ"
Antoine de Saint - Exupery, Mały Książę
płocczanka
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Szarik
Imię: Sylwia
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 14 cze 2012, o 16:20

Hej :)
xxxkaluniaxxx
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 10

Nieprzeczytany postprzez Ewa-Hunter » 17 cze 2012, o 11:33

Gratuluję pięknego psiaka !
Ewa-Hunter
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Hunter
Imię: Ewa
Pochwały: 7

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje