Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Re: Witamy!!!

Nieprzeczytany postprzez płocczanka » 19 sty 2013, o 23:40

Witamy :-)
"POZOSTAJESZ ODPOWIEDZIALNY NA ZAWSZE ZA TO CO OSWOIŁEŚ"
Antoine de Saint - Exupery, Mały Książę
płocczanka
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szarik
Imię: Sylwia
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 19 sty 2013, o 23:45

:welcome:
xxxkaluniaxxx
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 10

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 21 sty 2013, o 16:07

Super! Dobrze ,że są ludzie, którzy odkręcają cudzą głupotę. Czekamy na wieści o Twojej psince i oczywiście zdjęcia!
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Aneta » 21 sty 2013, o 19:52

Moja psinka właśnie rozrabia wróciłyśmy z lasu , jej historia jest milsza niż jej siostry , pomysł z psem mojej glowie zrodził sie tak dawno temu że sama niepamietam , ale dopiero teraz mieszkamy sami to znaczy ja i dzieci i mogliśmy postarać sie o pieska , oglądałam wszystkie ogłoszenia od początku września , pierwsza miała być Ilianka suczka z fundacji do adopcji zaakceptowałam cały bagaż jaki miał nam przypaść z ta cudowną psinka, chore serce , suplementy diety częste wizyty u lekarza , nawet o fotele sie postarałam bo ponoć lubiła spać na fotelu , nawet byłam w stanie zaakceptować brak jej zębów bo przeszłość jej zabrała wszystko co dobre i kiedy miało już dość do pierwszego spotkanka okazalo sie że jest to nie 6 letni piesek a 11 letni , mam synka 10 letniego musiałam zrezygnować nie mogłam mojemu Jaśkowi ani nawet starszym dzieciom tego zrobić żeby żegnały sie za chwile z ukochanym pieskiem. Trochę żałuje że nie stać mnie na dwa pieski bo tesknie za Ilianką . I wpadło mi ogłoszenie z tablicy pl szczeniaki , kilka ulic od nas , do wieczora czekaliśmy jak na szpilkach aż wkońcu zobaczyłam te maluszki ,3 dziewczynki i jeden chłopiec . Pojawiła się mała z krzywym uchem , wiedzialam że to nasz pies, bo kto ją weżmie z takim uchem . Dziś ma najpiekniejsze uszy na świecie, tylko nie wiem jak zamieścić zdjęcia
Aneta
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 22 sty 2013, o 23:33

Witamy z Arianną na forum :)
Bejti
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Pochwały: 15

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 23 sty 2013, o 12:19

Witaj :)
Wilania
Losowy avatar

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Opcje