Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Wybór kagańca

Nieprzeczytany postprzez Aniutekbonita » 12 lip 2013, o 09:41

Kiedy Polo był miał 7 miesięcy hodowca kupił nam kaganiec dla owczarków niemieckich http://www.ipo-sklep.pl/index.php?p1159 ... kod-ch-522. ON jeszcze ani razu go nie nosił na dworze bo wydaje mi sie on za duży :-( . A co wy sądzicie ?
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
Obrazek
Aniutekbonita
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Polo
Imię: Ania

Nieprzeczytany postprzez Ewa-Hunter » 14 lip 2013, o 09:21

Zdjęcie zastosowanie kagańca jako czapki z daszkiem powaliło mnie :yahoo: Ekstra zdjęcie, no super po prostu :roftl:

A jeśli chodzi o rozmiar, to nie jest za duży, tym bardziej, że Polo rośnie.
Huntek też ma taki i chwali go sobie - skąd to wiem?, bo nie próbuje tarzać się, żeby go zdjąć za wszelką cenę.

W tym kagańcu psiak ma luzik, może ziać do woli i nie przegrzeje się, może pić, ziewać, nosa sobie zimą nie odmrozi o druty.
A to, że jak leży to widzi świat przez kratki?.... no cóż, coś za coś :lool:
Ewa-Hunter
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hunter
Imię: Ewa
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 14 lip 2013, o 22:42

My też mamy trochę na wyrost, był bardzo,ale Falkuchowi łepetyna rośnie w dalszym ciągu i jest coraz bardziej ok.
Zawsze można troszkę na wysokości polików przygiąć, jak jest zbyt luźny i za bardzo "lata".
Moja poczwara przyzwyczaiła się w pięć minut,a jak biorę namordnik do rąk to wie,że będzie owczarowy spacer lub jazda pociągiem na plac.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez Aniutekbonita » 15 lip 2013, o 09:30

Czyli go zostawić ? Zastanawiałam sie czy nie sprzedać go żeby kupić mniejszy.
Obrazek
Aniutekbonita
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 15 lip 2013, o 10:57

W jakim wieku jest Polo? bo mi umknęło...
Jak chłopaczysko jest młodziutkie,to bym zostawiła, jeszcze mu łepetyna urośnie(spotężnieje). :)
Moje zwierzę jest na etapie wydłużania pyska, znowu wygląda jak mrówkojad- długi ryjek, mały łebek. Kaganiec na długość idealny,a na polikach jeszcze tak sobie.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Aniutekbonita » 15 lip 2013, o 12:01

Jest w moim podpisie czyli 1 rok i 4 miesiące
Obrazek
Aniutekbonita
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 15 lip 2013, o 12:17

A takt, jest w podpisie.
Nie zamieniała bym go na mniejszy. Jeszcze mu łepetyna zmężnieje.
vega_bw
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Aniutekbonita » 15 lip 2013, o 12:43

Oon ma dosyć mała głowe, jest smukły a nie potężny. Ale ja mówisz żeby nie zmienić to jeszcze poczekam :-)
Obrazek
Aniutekbonita
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Kalten » 15 lip 2013, o 13:29

My też mamy taki kaganiec. Trochę go przygiąłem i jest ok. Ostatnio nawet Brunerowi łepetyna urosła więc jest jeszcze lepiej :)
ObrazekObrazek
Kalten
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Hubert

Nieprzeczytany postprzez Ewa-Hunter » 17 lip 2013, o 20:43

Urośnie, spoko :lool:
Zostaw ten kaganiec, bo potem będziesz żałowała i znów wydasz kasę i po co?
A poza tym taki kaganiec jednak wzbudza szacunek :yahoo:
Ewa-Hunter
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Hunter
Imię: Ewa
Pochwały: 7

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje