Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Tematy związane z owczarkami niemieckimi.

Re: Wycieczka z owczarkiem do Parku Narodowego

Nieprzeczytany postprzez beatrx » 7 sty 2013, o 19:44

Kiria napisał(a):No właśnie trochę się obawiam o te zakazy dotyczące wprowadzania psów. My mamy ponad 400km do Białowieskiego więc strasznie bym się wkurzyła, gdyby się okazało, że jednak z Zulusem wejść nie mogę np pomimo zapewnień z biura. (wiecie jak to bywa)

my i tak byliśmy w okolicy i do parku mieliśmy 20km, z tym ze nas poinformowali właściciele wynajmowanego domku, ze psa w kagańcu i na smyczy wpuszczają. a już na miejscu okazało się, ze niestety jest inaczej.
beatrx
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Presto
Imię: Agnieszka
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Szpak » 7 sty 2013, o 21:53

Na stronie "mojego" parku (DPN) nie ma nic na temat psów.
Szpak
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ursa
Imię: Baśka
Pochwały: 13

Nieprzeczytany postprzez donald1209 » 7 sty 2013, o 21:56

A na teren Bieszczadzkiego PN nie wpuszczają z psem. Kilka lat temubyło można, a teraz już nie.
Pozdrawiam

Krzysztof i Luka

Kobieta jest najlepszym przyjacielem mężczyzny, oczywiście nie licząc psa.
donald1209
Nadworny dietetyk
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Luka
Imię: Krzysztof
Pochwały: 25

Re: Wycieczka z owczarkiem do Parku Narodowego lub w góry

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 8 sty 2013, o 12:02

Poczytałam nieco na temat tych wyjazdów z psem, najlepsze wyjście to Karpacz albo Zakopane. Byłam w Zakopanem już chyba z 3-4 razy i zgadzam się pełno psiaków dookoła. Nawet takich całkiem sporych ;). W Karpaczu byłam tylko raz, kiedy byłam mała i mało co pamiętam, znalazłam taki fajny domek do wynajęcia
http://www.domek152.wkarkonoszach.pl/12981,galeria.html
Wydaje mi się, że jest tam bardzo ładnie...
Kiria
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zulus

Re: Wycieczka z owczarkiem do Parku Narodowego lub w góry

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 8 sty 2013, o 13:33

Fajna miejscówka - zapisuję sobie ;-) . Bardzo lubię Karpacz i pewnie tam się wiosną wybierzemy.
ewachw
Klubowicz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje