Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Szczenięta rasy owczarek niemiecki.

Re: Wyselekcjonowana suczka w hodowli Berghorn

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 9 sie 2013, o 06:44

Już Ci tłumaczę.
Eksterier.

Aaaa... czyli pies z przeznaczeniem do darcia japy jest OK. OK, kupię sobie kota, będę wypuszczać na klatkę - jak podrapie komuś drzwi to powiem, że to tylko kot. :lool:

Coś mi się wydaje, że ostatnie rozmowy na wątku Viggo dały Ci w kość i jesteś zmęczony tym psim światem.
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Kalten » 9 sie 2013, o 07:28

Śliczna suczka :lool:

Mogę się troszkę wtrącić? :lool: Uważam, że Tomek ma rację, a Ty Aga chyba jednak troszkę przesadzasz.
ObrazekObrazek
Kalten
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Hubert

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 9 sie 2013, o 07:39

Cóż, kobiety są po to, aby rozmieniać się na drobne.
Co Wy byście bez nas zrobili?! :lool:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Kalten » 9 sie 2013, o 07:40

Aga i N napisał(a):Cóż, kobiety są po to, aby rozmieniać się na drobne.
Co Wy byście bez nas zrobili?! :lool:

Zginęlibyśmy :lool:
ObrazekObrazek
Kalten
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Hubert

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 9 sie 2013, o 08:32

Wtrącę się i ja.
Hodowca chciał zareklamować psa i go sprzedać. Taki cel osiągnąć chciał.
A to, czy pies trafi do kojca i będzie wyprowadzany na spacery,czy na kanapę, czy w końcu na wystawy,to tak naprawdę nie nasza sprawa.
Naszą wspólną sprawą-jako psiarzy jest to,żeby żadnemu psiakowi krzywda się nie działa.
Czy zdjęcia są białe,czy zielone, czy w czarno-białe ciapki-to nie wątek o fotografii, jak napisał Tomek.
Nie chcę nikomu dokuczyć,ale faktycznie niektórzy trochę przesadzili.
Kobiety faktycznie czasem się rozdrabniają i czepiają, faceci bez nas by zginęli,ale po co od razu z grubej rury?
Powiem tak: śliczna psinka, niech trafi w dobre, odpowiedzialne ręce.
Panu hodowcy życzę sukcesów i mądrego prowadzenia hodowli.
Tyle ode mnie.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 9 sie 2013, o 08:49

Jeśli niektórzy napisali coś "z grubej rury" to nie byłam to ja.
Moim zdaniem - jeśli Hodowca chcę się pokazać z jak najlepszej strony to by nie wywoływał burzy w szklance wody o to, że zrobił zdjęcia kalkulatorem, a przeprosił za jakośc i potwierdził, że zdjęcia mogą odbiegać od rzeczywistości jak już to ktoś zauważył.
Ponadto - nie byłoby problemu z pokazaniem sunii w pozycji wystawowej - przecież to byłaby tylko dodatkowa reklama.

A tymczasem, ktoś tu obrał taktykę "najlepszą obroną jest atak". Bardzo podoba mi się kątowanie Ghandiego. Ale nie jestem przekonana o tym, czy ta suczka również będzie miała takie kątowanie jakie jej "kuzynek".

Co ja na to poradzę że moje myślowe skojarzenia są rozległe??? Taka już jestem.

Jeśli Administratorzy dojdą do wniosku że należy mnie usunąć z listy użytkowników forum - to proszę to zrobić. Nie chcę działać na niczyja szkodę swoimi życiowymi przemyśleniami.

Aga i N
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez berghorn » 9 sie 2013, o 09:37

Proszę sobie juz odpuscic bo niepotrzebne przepychanki zaczynaja sie robić
nie mam zamiaru przepraszac za to ze nie mam aparatu dobrego , takiego jak Pani może ma , nie mam zamiaru przepraszac za to ze nie umiem robic zdjęc fachowo , umiem za to inne rzeczy robic dobrze i tomi wystarczy
Pani proponuje zamiast pic kawe na sniadanie to moze mleko wystarczy , mniej pobudza
nie usprawiedliwia nikogo to ze "taki jest " i probuje oceniac ludzi wg. siebie , szydzic z nich , mieszac z blotem , tak jak Pani napisała , to nie jest zaleta , to jest wada , brak taktu , i wymądrzaqnie sie na forum
exteriery mozliwe ze takie są ze szczekają , ale uzytekto tez owczarek i tez szczeka, co ma do rzeczy ze ktos mam exterierowego psa czy uzytka , kazdy ma co lubi , nie powinno byc tutaj jakichs rozróznien na rase
nieładnie z Pani strony, wszystko to co napisała Pani dzis to wszystko jest złosliwe , a ja nie jestem Pani kolegą więc proszę troseczke z szacunkiem , do rówiesników prosze takie sobie uskuteczniac rozmowki
wysłała pani wiadomosc na PW , dlaczego usuęłaPani?
za ostro było i się Pani wystraszyła? , ponoc Pani taka jest ze mowi w tym wypadku pisze co mysli
znam takie osoby jak Pani , bez urazy ale przy komputerze wielka bohaterka ale w 4 oczy juz nie jest tak odwaznie

-- 9 sie 2013, o 10:39 --

Aga i N napisał(a):Tomek - bo Ty nie masz "modnego eksteriera" w modnym domku jednorodzinnym, za nowa bramą, w nowym machoniowym kojcu który w owym kojcu drze dniami a bywa że nocami JAPE. Tyle ma to związek z tym co pisze, że po za oddaniem pieska w bogate ręce z dostępem do kilometrów zieleni - niech te eksteriery robią coś więcej niż przeszkadzanie ludziom i wystawy. Tyle ma to związek z prowadzona dyskusja że mi się skojarzylo.

Tak Tomku, nie mam wyczucia - nie martw się nie stoi mi nic na przeszkodzie aby i to forum opuścić. Nie szantazuje. Na poprzednim forum ludzie nie brali poważnie pod uwagę pracę z psami, a tu widze że tez nawet nie można napisać o balansie bieli :/. To Pan Jacek uderzył w stół - nie ja.
Ja już nie mam nic więcej do dodania.

co to ma wspolniego za mną , czy Pani do czegos pije?
są ziołowe specyfiki na nerwy , proponuje o tym pomyslec
proponuję wyjsc na spacer z psem moze troszeczke wiaterek pomoze

Zamykam wątek. Tomek.
PS. Na wyraźne życzenie autora o ile taka będzie jego wola otworzę ponownie ale dopiero jak emocje opadną - za kilka dni.

Autor postu otrzymał pochwałę
berghorn
Losowy avatar
Hodowca
Imię: Jacek
Pochwały: 2

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje