Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Xandor :)

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 18 lis 2011, o 19:29

Słodziak :lool: :hippie Rób dużo zdjęć, bo te szczylki szybko dorastają ;-)
gochadrozdek
Hodowca
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA,ZULUS,ELISE
Imię: Małgorzata
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 18 lis 2011, o 19:32

mam plan zrobić mu własny album od szczeniolka aż do dorosłego przystojniaka 8--)
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez tatanka » 18 lis 2011, o 20:33

piękny ten Xandor :yahoo
tatanka
Klubowicz
Owczarek niemiecki: SAXO

Nieprzeczytany postprzez Mada95 » 18 lis 2011, o 21:32

Ale ma przepiękny kolor!
ten czarny pysiolek... :P
Nigdy jeszcze nie widziałam Onka o takiej barwie...ma trochę kolor jak belgijski tervueren ;-)
Jestem ciekawa jaki bedzie z niego przystojniak za pare miesięcy :lool:
Mada95
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 18 lis 2011, o 21:40

Witamy śliczności :D
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 19

Nieprzeczytany postprzez Tajgowa » 18 lis 2011, o 21:54

saacrum napisał(a):mam plan zrobić mu własny album od szczeniolka aż do dorosłego przystojniaka 8--)

Bardzo dobry pomysł! Jak najbardziej popieram. Ja np teraz przeglądając zdjęcia Mojej jak była szczylem, to się zastanawiam, kiedy to dokładnie było, i dlaczego tak. Ile bym dała, żeby teraz mieć taki psi foto-pamiętnik Tigi ;) .
Dog training is a journey and it's a journey that doesn't have an end. Just about the time we think we have everything figures out, something jumps up and slaps us in the face to remind us we still have a lot to learn. Ed Frawey
Tajgowa
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Tajga
Imię: Nina
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 18 lis 2011, o 22:00

chce mu właśnie zrobi taki foto album jak mój maluch dorasta ;-)

kolejne zdjęcie śpiącego maleństwa:

Obrazek
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez puma » 18 lis 2011, o 22:50

Witajcie ;) Umaszczenie ma zabojcze ! :lool: Po jakich jest rodzicach ? I jakie co do niego macie plany ? Z robieniem albumu to super pomysl, ja teraz zaluje, ze nie robilam regularnie zdjec szczeniakowi :ooops:
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma
Forumowy ekspert ds. piłek na sznurku
Owczarek niemiecki: PUMA
Imię: Magda
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 19 lis 2011, o 09:13

tata Grey Gandalf Temperton, a mama to Roxette v. Status Quo. planów jako takich nie mam, to ma być po prostu przyjaciel i towarzysz :-) jedyny plan to przyuczyć chodzenia przy rowerze i z końmi 8--)

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 19 lis 2011, o 09:39

Super maluch :-)
ewachw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Ahrefs i 0 gości

Opcje