Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Zabawki (piłki, gryzaki, kong, frisbee, inne) - fotogale

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 27 cze 2012, 19:49

spróbuje :-)
na początku psa się nakręca na dysk u jednych psów trwa to krócej u innych dłużej :-)na początek są najlepsze szmaciaki albo gumowe bo można się z nimi przeciągać :-)
kilka postów wyżej wstawiałam zdjęcie naszych zabawek rożowy dysk to gumiak czerwono-żółty to szmaniak :lool:

a tak w ogóle to tu jest wszystko fajnie objaśnione => http://www.latajacepsy.pl/psie-sporty/d ... ku-czesc-1

My niestety na razie musimy się wstrzymać z frisbowaniem :-((mała musi sporo schudnąć :-(
Obrazek
„Czasami się zastanawiam, czy przypadkiem coś jest ze mną nie tak.
Być może za dużo czasu spędzam w towarzystwie moich bohaterów literackich i
co za tym idzie, moje ideały i oczekiwania są zdecydowanie zbyt wysokie.”

Obrazek
xxxkaluniaxxx
Avatar użytkownika
Moderator
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Jej Wysokość Kala
Imię: Weronika
Wiek: 22
Lokalizacja: Rogoźno Pyrlandia
Pochwały: 3
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 14:51

Re: Zabawki (piłki, gryzaki, kong, frisbee, inne) - fotogale

Nieprzeczytany postprzez Nakasha » 27 cze 2012, 21:17

Ok. Czyli na początek kupić gumowe frisbee? A jaki najlepiej rozmiar? Macie jakąś polecaną firmę, czy to obojętne?
Nakasha
Avatar użytkownika
Owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nemo, Nala i Shira
Imię: Agnieszka
Wiek: 29
Lokalizacja: Kuriany - Białystok
Pochwały: 7
Dołączył(a): 06 paź 2011, 08:18

Re: Zabawki (piłki, gryzaki, kong, frisbee, inne) - fotogale

Nieprzeczytany postprzez dariex » 27 cze 2012, 22:02

Mnie ten filmik sie zamyka mniej więcej po 5min a teoretycznie powinien trwać ponad 25 :pomocy:a szkoda.

Ja uważam,ze gumowe frisbee - jesli pies w miare chętnie aportuje,to jest już do bani.Mój pies się do takiego gumolota zniechęcil,a jak kupiłam mu lepsiejszy talerzyk ( zainwestowałam puki co w niedrogie Trixie Dog Activity) to kompletnie nie ma porownania jak bardzo chętnie pies za tym biega. Co prawda ja wykorzystywałam frisbee w celu zmotywowania psa do aportowania i to nasze rzucanie jest kompletnie amatorskie i wcale nie "fisbowate" ale juz przy takim "ciepaniu" talerzem zauważyłam dużą roznice w jakości.

http://smon.pl
dariex

Zaawansowany owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Wiek: 36
Lokalizacja: Krk
Pochwały: 22
Dołączył(a): 24 lis 2011, 21:05

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post