Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Informacje o zaginionych i znalezionych owczarkach staroniemieckich.

Zaginął 4 miesięczny piesek - Częstochowa

Nieprzeczytany postprzez zbozny1 » 21 sie 2012, o 08:35

Zaginął 4 miesięczny piesek - owczarek niemiecki długowłosy. Czarny, podpalany duży. Zaginął w Częstochowie, w dzielnicy Grabówka dnia 16.08.2012r. Kochani pomóżcie nam go odnaleźć. Nie mogę spać w nocy, dzieci płaczą, bardzo za nim tęsknimy. Wszyscy wiemy jakie to są kochane i mądre psy dlatego tak ciężko się pogodzić z utratą przyjaciela. Podam numery telefonów kontaktowych gdybyście wiedzieli o znalezionym czy błąkającym się czarnym kudłatym piesku 667 632 723, 697 06 77 06, 667 542 373 . Czeka nagroda pieniężna. Pozdrawiam Łukasz.
zbozny1
Losowy avatar

Re: zaginął 4 miesięczny piesek

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 21 sie 2012, o 08:46

Czy ogłosiliście go na Facebooku? napiszcie do jakiejś fundacji psiej z częstochowy na fb o ile jakieś takie fundacje tam istnieją... może ktoś z forum podpowie gdzie można ogłosić na FB psiaka?
zrób ogłoszenie też na dogomania.pl jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś...
I zdjęcie, koniecznie zdjęcie...

W jakich okoliczności zaginął taki maluszek? :(
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 21 sie 2012, o 10:21

Proponuję wywiesić ogloszenia w lecznicach, we wszystkich psich szkółkach, sprawdzić najbliższe azyle, porozumieć sie z ludźmi, którzy na Waszym terenie zajmują sie odławianiem bezpańskich psów.

Zofia
Zofia
Sędzia próby pracy
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Imię: Zofia
Pochwały: 127

Nieprzeczytany postprzez zbozny1 » 21 sie 2012, o 15:25

powiadomiłem na animal, safe animal wszystkie lecznice w Częstochowie, na tablica pl, na forum Częstochowa, na utracone, na face, w straży miejskiej, policja, schronisko dla zwierząt, poza tym wywiesiliśmy ulotki ze zdjęciami w całej okolicy i kościołach i marketach. Gdzie jeszcze mogę? Oczywiście na dogomania. pl też dam. Jeszcze zgłoszono zaginięcie w gazecie wyborczej Dzięki.
zbozny1
Losowy avatar

Re: Zaginął 4 miesięczny piesek - Częstochowa

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 25 sie 2012, o 22:06

I jak tam poszukiwania? Mam ogromną nadzieję, że się Wam udało znaleźć maleństwo.
Wilania
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 7 wrz 2012, o 07:13

Często bywam u rodziców w Cz-wie więc gdybym coś wiedziała (lub widziała) to dam znać. Mam nadzieję, że pies się znajdzie, tego Ci życzę. 3mam kciuki!!
Kiria
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zulus

Nieprzeczytany postprzez zbozny1 » 6 gru 2012, o 07:50

Dziękuję za zainteresowanie, piesek jeszcze się nie znalazł, ale nie przestajemy go szukać!
zbozny1
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 23 sty 2013, o 12:12

I jak poszukiwania?
Wilania
Losowy avatar

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje