Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Problemy i porady dotyczące wychowywania ON i DON.

Re: Zainteresowanie innymi pieskami. Brak skupienia na mnie

Nieprzeczytany postprzez ojeja » 3 sty 2013, o 21:11

Zofia napisał(a):Ciekawam, czy znalazłoby się tu (w Krakowie i okolicach) cztery-pięć osob (ze szczeniakami i młodymi psami) zainteresowanych prowadzonymi przeze mnie warsztatami o podstawach wychowania i motywowania psa.

Zofia Mrzewińska

a 6-cio latek mógł by być, czy "za stary" ? :ooops:
ojeja
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: leon
Imię: teresa
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Yustyna » 3 sty 2013, o 23:49

Zofia napisał(a):Ciekawam, czy znalazłoby się tu (w Krakowie i okolicach) cztery-pięć osob (ze szczeniakami i młodymi psami) zainteresowanych prowadzonymi przeze mnie warsztatami o podstawach wychowania i motywowania psa.

Zofia Mrzewińska

PS - czy moja odpowiedź na PW dotarla?
Bo znowu chyba mam problemy z wysylaniem, mam napisane listy w skrzynce "do wysłania" i nie wiem czemu nie przechodza do skrzynki "wysłane".

PSPSD mam nadzieję, że te warsztaty o węchowej pracy uzytkowej to bez klikania....

Potwierdzam. Wszytsko dotarło! Tylko mnie nie było przy komputerze. Wskazówki postanowiłam wcielić od razu w życie. W deszczu i błocie, ale.. Bez pracy nie ma kołaczy.

Pani Zofio! Ponieważ od razu znalazło się parę osób zainteresowanych ( wiedziałam!!) to deklaruję nawet chęci do organizacji. Myślę, że dam radę. Proszę tylko o wskazówki. Oczywiście liczę na pomoc innych - jeżeli mają jakieś propozycje i pomysły. Ja jestem zdesperowana ale i zmotywowana, więc już się cieszę!

-- 4 sty 2013, o 00:07 --

Zofia napisał(a):PSPSD mam nadzieję, że te warsztaty o węchowej pracy uzytkowej to bez klikania....

Tak, tak.. hehe- tym razem bez klikania. Taki ogólny wstęp - o co chodzi.. Co prawda, znajomych nieźle ubawiłam opowieściami o uprawianiu przeze mnie sportów w sobotnio-niedzielny mglisty poranek, tzn. leżeniem w krzakach na karimacie i oczekiwaniem na odnalezieniu mnie przez psa... Nie wiem tylko- co dalej. Mąż nie bardzo chce polegiwać pod drzewami czy w chaszczach jakiś i w ogóle , córka ciut zaobsorbowana 1-wszym rokiem studiów. No i sama to ja nie wiem jak to zrobić.. Więc raczej bawimy się w szukaniu na spacerze piłeczek, rękawiczek, ( sorry) : papierosów i innych jakiś tam rzeczy, które znajdę w kieszeni. Nie ryzykowałam jeszcze z kluczami i komórką. Może to jak dni bedą ciut dłuższe i w razie czego - sama je zlokalizuję. To tak jest - jak się jeszcze psa nie do konca darzy zaufaniem do jego "umiejętności". Bo jednak mam wrażenie- że sunia się bawi- a nie pracuje.
Yustyna
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Cookie i Abby
Imię: Justyna
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 4 sty 2013, o 06:56

Wysłalam PW do zainteresowanych Pań.

Zofia Mrzewińska
Zofia
Sędzia próby pracy
Imię: Zofia
Pochwały: 127

Nieprzeczytany postprzez MarzenaG » 4 sty 2013, o 08:49

Yustyna napisał(a):

Co prawda, znajomych nieźle ubawiłam opowieściami o uprawianiu przeze mnie sportów w sobotnio-niedzielny mglisty poranek, tzn. leżeniem w krzakach na karimacie i oczekiwaniem na odnalezieniu mnie przez psa... Nie wiem tylko- co dalej. Mąż nie bardzo chce polegiwać pod drzewami czy w chaszczach jakiś i w ogóle , córka ciut zaobsorbowana 1-wszym rokiem studiów.

Ja mogę poleżeć, jeśli i Ty nam poleżysz :-) .
Marzena Gałczyńska

Hodowla Owczarków Niemieckich z Linii Użytkowej "Rosa Polonica FCI"
www.rosapolonica.pl
MarzenaG
Hodowca
Owczarek niemiecki: Fabiola K-9 BU
Imię: Marzena
Pochwały: 51

Nieprzeczytany postprzez Yustyna » 4 sty 2013, o 11:34

MarzenaG napisał(a):
Yustyna napisał(a):

Ja mogę poleżeć, jeśli i Ty nam poleżysz :-) .

Hej Marzenko!
To tak- ogarnę psa- pod czujnym okiem Pani Zofii i bardzo chętnie mogę leżeć. Jak pisałam.. mnie nawet to odpowiadało.. hehe- takie uprawianie sportu! Ale tak poważnie- to jak najbardziej.. Jak pisałam.. nie bardzo jeszcze wiemy dokładnie o co biega, ale w końcu dni będą coraz dłuższe.. więc i czasu ciut przybędzie. Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia.

No i postaram się zdawać relację z postępów - a takowe mam nadzieję nastąpią. Nie ma innego wyjscia. Jak już się zaprę.. to coś musi wyjść.
Yustyna
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Cookie i Abby
Imię: Justyna
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez MarzenaG » 4 sty 2013, o 15:08

Yustyna napisał(a):Hej Marzenko!
To tak- ogarnę psa- pod czujnym okiem Pani Zofii i bardzo chętnie mogę leżeć. Jak pisałam.. mnie nawet to odpowiadało.. hehe- takie uprawianie sportu! Ale tak poważnie- to jak najbardziej.. Jak pisałam.. nie bardzo jeszcze wiemy dokładnie o co biega, ale w końcu dni będą coraz dłuższe.. więc i czasu ciut przybędzie. Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia.

No i postaram się zdawać relację z postępów - a takowe mam nadzieję nastąpią. Nie ma innego wyjscia. Jak już się zaprę.. to coś musi wyjść.

:ok:
Marzena Gałczyńska

Hodowla Owczarków Niemieckich z Linii Użytkowej "Rosa Polonica FCI"
www.rosapolonica.pl
MarzenaG
Hodowca
Owczarek niemiecki: Fabiola K-9 BU
Imię: Marzena
Pochwały: 51

Nieprzeczytany postprzez jaruś » 4 sty 2013, o 17:01

Pani Zofio jeśli spotkania będą odbywać się w sobotę lub niedzielę to dojadę z Łodzi.
jaruś
Losowy avatar
Świeżak
Owczarek niemiecki: Caro
Imię: Jarek

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 4 sty 2013, o 17:52

To nie będą spotkania regularne, takie, jak prowadzi je Jacek Lewkowicz wzakresie IPO.
To będzie wyklad ilustrowany filmami na temat zasad wychowania i szkolenia psów (bo tej wiedzy zbyt często naprawdę brakuje!!!) oraz spsobów motywacji do pracy z człowiekiem, później trening na Raszce, a później ewentualne spotkania indywidualne. Nie w grupie psów na placu.
A co do Łodzi, to chyba lepiej byłoby zorganizować grupke zainteresowaną wykładem o szkoleniu i motywacji i zaprosić mnie do Łodzi, tak jak zorganizowano dwa takie spotkania w Krośnie.

Zofia Mrzewińska
Zofia
Sędzia próby pracy
Imię: Zofia
Pochwały: 127

Nieprzeczytany postprzez jaruś » 4 sty 2013, o 18:05

Zofia napisał(a):To nie będą spotkania regularne, takie, jak prowadzi je Jacek Lewkowicz wzakresie IPO.
To będzie wyklad ilustrowany filmami na temat zasad wychowania i szkolenia psów (bo tej wiedzy zbyt często naprawdę brakuje!!!) oraz spsobów motywacji do pracy z człowiekiem, później trening na Raszce, a później ewentualne spotkania indywidualne. Nie w grupie psów na placu.
A co do Łodzi, to chyba lepiej byłoby zorganizować grupke zainteresowaną wykładem o szkoleniu i motywacji i zaprosić mnie do Łodzi, tak jak zorganizowano dwa takie spotkania w Krośnie.

Zofia Mrzewińska

Spróbujemy, może się uda.
jaruś
Losowy avatar
Świeżak
Owczarek niemiecki: Caro
Imię: Jarek

Nieprzeczytany postprzez xkasia » 5 sty 2013, o 17:22

Zofia napisał(a):To będzie wyklad ilustrowany filmami na temat zasad wychowania i szkolenia psów (bo tej wiedzy zbyt często naprawdę brakuje!!!) oraz spsobów motywacji do pracy z człowiekiem, później trening na Raszce, a później ewentualne spotkania indywidualne. Nie w grupie psów na placu.

Zofia Mrzewińska

Kurczę, takie coś też by mi się przydało. Co prawda do Krakowa mam kawałek, ale jak by zajęcia trafiły się w weekand to mogłabym dojechać jak coś. Mogę też prosić o informacje na priv.
xkasia
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje