Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.

Zlot 2014 KRYNICA MORSKA okolice

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 28 mar 2014, o 21:22

:-) zlot się odbędzie jeśli będą chętni :-) mam kilka przemyśleń ale najpierw termin 18-21 wrzesień to raz a dwa
są dwie opcje
1. zlot ze szkoleniowcem ale dla 10 psów trening reszta obserwatorzy + oczywiście pytania do szkoleniowca i porady == koszty
2 zlot towarzyski bez szkoleniowca tylko opieka weterynaryjna na którą się złożą uczestnicy oraz malutka pamiątka zlotowa- koszt 10 pln -20 maks -czyli praktycznie cena za zlot obejmie tylko noclegi i oplata za lekarza i pamiątkę
W tym roku nie planuję ani co zlotowego bankietu,ogniska, zlotowych pamiątek typu koszulki,czapeczki itp ponieważ to wszystko podrażało koszta zlotu.
Proszę o wpisy chętnych a konkretne wyliczenia podam po 03.04 -myślę że do 09.04 koszty będą znane.
Bardzo ważne!!! zapisy na zlot odbędą się w terminie do 30 maja oraz pobierane będą zaliczki których termin ostateczny będzie podany później :-[
ale w odróżnieniu od lat poprzednich będzie ustalana lista osób na podstawie wpłat zaliczek.Zmiana ośrodka spowodowała pewne wymuszone terminy rezerwacji i zapłaty za pobyt osób uczestniczących w zlocie. Nie będzie możliwości przyjazdu bez wpłacenia zaliczki ponieważ ja muszę mieć pewność ile osób rzeczywiście przyjedzie. Koszta zlotów można sobie wstępnie porównać z poprzednimi zlotami. Noclegi na pewno w tym roku będą droższe (ale mam nadzieję że nie dużo) w związku ze zmianą ośrodka mam nadzieję że na lepszy standard .
Ognisko zrobimy sobie sami na miejscu :) wikt i piwo i inne trunki wdł: własnego pomysłu.
Zlot oczywiście Krynica Morska - dwie opcje Skowronki lub Piaski a które wybiorę ustalę w terminie podanym powyżej 03-09,04

Oczywiście można będzie przyjechać wcześniej bo taka opcja też jest możliwa

Pozdrawiam i zapraszam do wpisywania się chętnych a po szczegółowych informacjach :: miejsce, koszta :-) o zastanowienie się i rzeczywiste zgłoszenie przyjazdu na zlot.
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Re: Zlot 2014 KRYNICA MORSKA okolice

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 8 kwi 2014, o 21:13

Witam :-) taki proponuje ośrodek na zlot :welcome: byłem i widziałem i rozmawiałem wstępnie o szczegółach:
ZLOT od 18.09.2014 do 21.09.2014 WRZESIEŃ
http://www.piaskiclub.mierzeja.com/index.php?id=5
opłata za domek 2 osobowy z opcją 4 osobowy wynosi 100 pln za dobę czyli na dwie osoby po 50 oraz wymóg wykupienia 1 posilku do wyboru śniadanie 17 pln i kolacja 17 bufet szwedzki lub obiad 25 pln waza zupy bufet sałatkowy drugie danie -- mam nadzieję że uda mi się cos jeszcze wynegocjować ale lepiej mieć z czego zdejmować niż podwyższać oplaty.Reasumując :-) nocleg na osobę + posiłek =67 złotych za dobę. Teren ogrodzony i obsługa przyjazna dla futer.Piaski osada na koncu Polski 10 km od Krynicy Morskiej do plaży 600 m a do zalewu 100m ale nie ma plazy tylko pomost idacy do zalewu.
Miejsce na gril ,duza świetlica z barem i wydawką posilków miejsce na ognisko. W domku na życzenie lodoweczka oraz czajniczek,domek jest ogrzewany, wezeł sanitarny.
To tak na szybko podaje informacje a jeli chodzi o konkretne rozliczenie to uzaleznione jest od ilosci osob bedacych na zlocie bo dojda koszta pobytu lekarza weterynarii :-) w co wchodzi oplata za pobyt i dwa posilki i dojazd oraz + 20 zl od osoby doroslej na jakis maly gadzet zlotowy :-) oraz koszt szkoleniowca ale to podam po wstepnej liscie osob chcacych miec na zlocie szkoleniowca a bedzie nim Pan Paweł Markusek, który był z nami na zlocie 2013.Zapraszam do zapisów zlot odbedzie sie przy minimalnym obłozeniu 25 osob dorosłych :) Do dyspozycji 15 domkow można się dobierać w 2, 3, 4 osoby. Wazne aby psy się zgadzały ze sobą.
Zapisy do końca maja !!!!
Ostatnio edytowano 9 kwi 2014, o 20:54 przez Hiku27, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Re: Zlot 2014 KRYNICA MORSKA okolice

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 9 kwi 2014, o 20:37

jaka data wchodzi w rachubę
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Zapisy ZLOT KRYNICA MORSKA 2014 termin zlotu 18-21.09.2014

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 9 kwi 2014, o 20:49

Zlot odbedzie się 18-21.09.2014 wrzesien z opcją przyjazdu wczesniej. :-)
Obrazek
Hiku27
Klubowicz

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje