Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Dyskusje związane z działalnością Stowarzyszenia Miłośników Owczarka Niemieckiego "SMON".

Zlot Krynica 2013 potwierdzenia przyjazdu na zlot

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 19 lip 2013, o 20:11

Drodzy forumowicze bardzo prosze o informacje odnosnie przyjazdu na zlot -jezeli nie mozna z jakis powodów wplacic zaliczki to prosze na Pw o wiadomość ,mozna to jakos przelożyć i nawet na zlocie zapłacić. Bardzo prosze o pilne potwierdzenie uczestnictwa na zlocie i ewentualnych wpłat poniewaz jestem w trakcie przygotowania atrakcji zlotowych,rezerwacji pokojów oraz zakupu pamiatek zlotowych i teraz kiedy zaczynaja sie rezygnacje ze zlotu nie wiem co mam robic, poniewaz nie wiem ile osób bedzie na zlocie. Jest to wazne bo była robiona kalkulacja zlotu i jest zalezna od liczby uczestników, jezeli nie bede miał potwierdzenia przyjazdu to jaki wtedy jest sens organizowac zlot, jesli nie wiem kto przyjedzie i czy przyjedzie??? Bardzo prosze o ponowne deklaracje przyjazdu na zlot od osób zapisanych na wstępie -czy wplacily zaliczki lub kiedy to uczynia bo wtedy mogę byc pewien ze ta osoba bedzie na zlocie. Czasu zostało wbrew pozorom mało a pewne ustalenia i zakupy i rezerwacje dokonuje się wczesniej i po to są zaliczki zebym byl pewien ile osob bedzie na zlocie. Mozna oczywiscie sie zgłosic na zlot w ostatniej chwili ale jest to pewna pula miejsc, którą trzymam na wszelki wypadek i nie rzutuje na kalkulacje zlotową.Prosze na forum przekazac znajomym o mojej prośbie i wpisac się na listę lub powiadomic na PW - DZIEKUJĘ i decyzje odnośnie zlotu i jego organizacji poczekam na zgloszenia od forumowiczów. Serdecznie pozdrawiam zapraszam na zlot. :welcome:
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Re: Zlot Krynica 2013 potwierdzenia przyjazdu na zlot

Nieprzeczytany postprzez dariex » 19 lip 2013, o 20:54

Oczywiscie będę :) Nie wiem czy Krzysio da radę ale jesli nie to na Jego miejsce zaciągnę koleżankę z Onką :)
Zaliczkę za siebie przelałam dziś :)
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje