Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.

Re: Zlot Krynica 2013 potwierdzenia przyjazdu na zlot

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 22 wrz 2013, o 23:00

Potwierdzam :)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 23 wrz 2013, o 18:05

Beata - przyznam że Falco zrobił na mnie PIORUNUJĄCE wrażenie :-).
I z tym piorunem to tak nie na darmo piszę - masz super zmotywowanego psa do pracy... i szybkiego jak torpeda, jak błyskawica, jak prędkość światła :-). Aż miło było patrzeć!!! Takie owczarusie życzyłabym sobie i innym widywać codziennie!
BRAWO i OGROMNY OGROMNY SZACUNEK DLA WAS - ZA WŁOŻONY CZAS I PRACĘ WE WSPÓŁPRACĘ!!!

:yahoo:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 23 wrz 2013, o 18:33

Aga, bardzo dziękuję, to bardzo miłe, co mówisz :)
...mam tylko jedną malusią uwagę: jego pisze się przez "k"- Falko ;)
Pewnie widziałaś mojego narwańca na łące za domkami :)
Jeszcze ogromnie dużo pracy przed nami,ale przyznaję, motywacji mu nie brak.
...jeszcze muszę go tylko nauczyć szczekać ;)
Bardzo miło było Was z Nazgulińskim poznać.
On też jest cudowny...i wcale się nie podlizuję ;)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 23 wrz 2013, o 18:52

Chyba nie widziałam na łące... chociaż jakiegoś psa widziałam... ale nie bardzo mogę skojarzyć :).
Piszę na podstawie tego, co widziałam na konkursie i na podstawie jakiegoś fragmentu ujrzanego bodajże na krótko przed wystartowaniem konkursu :-).
Leciał do Ciebie na przywołanie, jakby mu pociąg ze stacji miał ruszyć 3 sekundy temu, jakby mu trawa pod łapami się paliła. :) Naprawdę, jest to mój pierwszy owczaruś widziany nie na obronie, który jest aż tak zaangażowany i tak uhahany z pracy zarazem!!!

A przyuważyłam później, że piszę się przez "k", ale już nie edytowałam posta :ooops: .

N jak to N - mizianki i drapanko przyjmuje w każdej ilości, najchętniej od każdego napotkanego obcego :roftl: . Coś mi Pan Prezes przy "wyprowadzce" i pakowaniu auta powiedział że go stłamsiłam czy coś tam... większość wakacji N przebywał na działce i miałam go na jedną noc w tygodniu u siebie - widzę ogromną przepaść w tym co już wypracowaliśmy :-( . Że nie wspomnę o spalonej komendzie "do mnie" przez moją cudną rodzinę, ale o tym wiedziałam już od dawna i ćwiczę przywołanie-torpedę na: "hiiii jaaaa". Nie mówię że mieliśmy super poziom, był jako taki -i chciałam ten poziom zawyżyć, a nie zaniżyć. :mur:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 23 wrz 2013, o 19:29

Cóż, każdy popełnia błędy. Na szczęście można je wyprostować.
Hihi jak przed konkursami, jak pędził na złamanie karku, to mógł być Rudy ;)
Ta komenda napawa mnie dumą od pierwszych jego dni u nas.
Szkoda,że musieliśmy wyjechać tak szybko-praca wzywała...
Mam nadzieję,że będzie powtórka z rozrywki za jakiś czas :)
vega_bw
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 24 wrz 2013, o 11:36

Co takie skąpe relacje ? :diabeł:
gochadrozdek
Hodowca
Owczarek niemiecki: ARIA,ZUL,ELISE,CZAKA
Imię: Małgorzata
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 24 wrz 2013, o 12:34

Będzie u mnie relacja, ale ja mam mało zdjęc bo byłam krótko ;).
Wiem że Kasia od Cz wilków obrabia zdjęcia więc pewnie gdzieś je niedługo wrzuci ;) ;)

Aga i N
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 25 wrz 2013, o 17:35

Wszystko dobre co się dobrze kończy to raz :-) a dwa ;-) do trzech razy sztuka tak powiadają i po burzliwych ;-) ;-) debatach doszliśmy do wniosku że trzeba zmienić miejscówkę :-( Propozycje będziemy zbierać na forum pod nowym wątkiem zlot 2014 - zarząd SMON podejmie decyzje jaki ośrodek wybrać aby spełniał nasze oczekiwania.To nie może być prowizorka lub domki bez wyposażenia oraz warunek ze psy mogą być z właścicielami. Ma to być teren ogrodzony z dostępem do wody,jezioro,zalew. Powinien posiadać teren do szkolenia naszych futer i miejsce do rekreacji nie biorących udziału w szkoleniu psów :on:
Ma mieć dostęp mediów oraz oczywiście całodziennego wyżywienia :-)
Reasumując nasze zloty Krynica Morska -jedno jest pewne a mianowicie miejsce jest piękne :brawo: :ok: :-) ale ze względów technicznych tzn ze z każdym rokiem jest coraz więcej problemów logistycznych :mur: a także problemy z ogrzewaniem domków, ich stan techniczny,brak modernizacji oraz innych niedociągnięć postanowiliśmy dać czas odpocząć właścicielom od nas :-(( :-( ;-)
Bardzo dziękuję za udział w zlotach i do zobaczenia na następnych :-) :-) :-) a czy to będzie morze,jezioro zalew to czas pokaże :lool: :hi: :welcome:
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez Joan » 25 wrz 2013, o 18:06

A jakieś inne relacje? Będą?
Pozdrawiamy
Obrazek
Joan
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Woland UlaYaskaEdgar
Imię: Joanna
Pochwały: 55

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 27 wrz 2013, o 18:16

Witam i pozwalam sobie skopiować podziękowania od Pani zlotowej weterynarz :-) :-) :-) :ok: :ok: :ok:
:-)
Chciałam w imieniu swoim i Fenka serdecznie podziękować wszystkim Zlotowiczom - jesteśmy pod wielkim wrażeniem zarówno ludzi, jak i psiaków biorących udział w spotkaniu :-) Atmosfera była naprawdę wspaniała, przemiło było patrzeć na to, jak pracujecie ze swoimi podopiecznymi, po pracy zaś fantastycznie było relaksować się w Waszym przyjaznym, roześmianym towarzystwie :-)
Wyrazy szczerego ubolewania składam za to na ręce wszystkich, którym Fenek cokolwiek obsikał, próbował pogryźć bądź zapłodnić :ooops: Pozdrawiamy Was wszystkich ciepło i mamy nadzieję, że nie było to nasze ostatnie spotkanie :-) Do zobaczenia!!
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje