Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.

Re: Zlot owczarków Krynica Morska 2012 wrzesień

Nieprzeczytany postprzez Magna » 9 mar 2012, o 09:12

To ja może też się wybiorę :)
Magna
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 9 mar 2012, o 09:29

Im nas więcej tym lepiej :D
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Magna » 9 mar 2012, o 09:39

Tylko nie wiem jeszcze jak tam dotrę ;d
Magna
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 9 mar 2012, o 12:56

sKate89sc napisał(a):Ja z sosnowca a Monia z Mysłowic też bedziemy miały kawałek ale za to miło spędzimy czas z naszymi psiakami :D

ale droga będzie wesoła :D zajawka już w kwietniu.. :lool:
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 9 mar 2012, o 14:40

Pociągiem do Gdańska a z Gdańska PKS do Krynicy 700 m w kierunkub wschodnim i ... "jesteś u celu"

A pociąg jedzie z Bielska przez Katowice, Mysłowice, Sosnowiec .... Tomek wsiądzie w Bielsku z Vigulcem i będzie trzymał dla nas miejsca. PROSTE NO NIE??? :roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :roftl:
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek

Nieprzeczytany postprzez dariex » 9 mar 2012, o 15:53

TO będzie bardzo Wesoły Autobus,tfu - Pociąg :lool:
dariex
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 9 mar 2012, o 18:01

Jangcy napisał(a):Pociągiem do Gdańska a z Gdańska PKS do Krynicy 700 m w kierunkub wschodnim i ... "jesteś u celu"

A pociąg jedzie z Bielska przez Katowice, Mysłowice, Sosnowiec .... Tomek wsiądzie w Bielsku z Vigulcem i będzie trzymał dla nas miejsca. PROSTE NO NIE??? :roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :roftl:

hahaha a jedzie przez Poznań??
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Magna » 9 mar 2012, o 18:04

To może sobie zróbmy rezerwacje wagonu?
Magna
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 9 mar 2012, o 18:27

w zeszłym roku też padł taki pomysł, kilka przedziałów możecie sobie zarezerwować jeśłi będziecie grupą zorganizowaną, ok 10 osób :-) (wtedy można troszeczkę nagiąć przepisy bo grupy zorganizowane powinny bodajże należeć do jakiegoś stowarzyszenia, ale kto to sprawdza? ;) )
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 9 mar 2012, o 18:28

kalyna napisał(a):hahaha a jedzie przez Poznań??

Się nie śmiej :lool:
dwa lata temu tak jechałem do Gdańska:
Przyjechał pociąg bezpośredni do Gdańska tak nabity że zrezygnowałem i zastanawiałem się czy wracać do domu czy czekać na ranny....
aż tu nagle rozległ się damski głos w megafonie:
opóźniony pociąg pospieszny do Poznania wjeżdżana tor przy peronie drugim :przerażenie: :przerażenie:
niewiele myśląc jednak pomyślałem Poznań Tczew Gdańsk to tylko taki mały kawałek :roftl: :roftl: :roftl:
wsiadłem do pociągu i ... byłem sam z Parysem w całym wagonie :-) :-) :-)
...
przyszedł konduktor kupiłem bilet opracowaliśmy razem plan strategiczny: W Poznaniu 10 minut na przesiadkę i bezpośredni do Gdańska.
głupi ma szczęście :yahoo:
...
Ale w Poznaniu remont.
wysiadłem na peronie i 8 minut wpadłem do budynku gdzie jest ten peron co do Gdańska pociąg obleciałem dookoła i sie okazało że to jest ten peron na którym wysiadłem tylko dalej... BIEEEG! plecak psu NAPRZÓD! widzę ostatni wagon.... Gwizdek pociąg rusza..... 30m zabrakło :mur: :mur: :mur:

Nawet nie zakląłem :-) VIS MAJOR!!!
Bagaż do schowka i 2h do następnego pociągu spacerowaliśmy po Poznaniu. Ja :lool: i mój :on:

-- 9 mar 2012, o 18:31 --

Aga i N napisał(a):w zeszłym roku też padł taki pomysł, kilka przedziałów możecie sobie zarezerwować jeśłi będziecie grupą zorganizowaną, ok 10 osób :-) (wtedy można troszeczkę nagiąć przepisy bo grupy zorganizowane powinny bodajże należeć do jakiegoś stowarzyszenia, ale kto to sprawdza? ;) )

Przedział można wcześniej zarezerwować trzeba wykupić 8 w II kl lub 6 w I kl. biletów ale sześć lub osiem psów do przedziału jednego razem z człowiekami nie masz szans wsadzić
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje