Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Zna ktoś sposób na MRÓWKI

Nieprzeczytany postprzez Rex » 26 kwi 2011, o 22:00

Nie wiem czy w dobrym wątku pisze mam problem ale nie z psem może ktoś miał taki problem i zna dobry sposób na mrówki mieszkam na parterze i niestety te cholery łazą mi po domu nawet po szafkach może miał ktoś podobny problem i jakoś szybko pozbył się niechcianych lokatorow w domu sa dzieci no i wiadomo Rex nie wiem co moge zastosować tak żeby szczególnie Rex tego nie zjadł bo trutka raczej odpada a mnie krew zaleje :evil: :pala dodam,że to nie faraonki tylko te zwykłe czarne cholerstwo. :(
Rex
Losowy avatar

Re: Zna ktoś sposób na MRÓWKI

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 27 kwi 2011, o 05:38

my mieszkamy na IV piętrze i też swojego czasu mieliśmy mrówki, ale te malutkie czerwone, one to chyba z samolotów wypadają że na tej wysokości się pojawiają :lol: . Zawsze pomagała płytka globol a od czasu jak przyszedł pies może to przypadek ale mrówek nie ma ;) Płytka zawsze była chowana za lodówką tak, że nikt jej nie widział i nie miał nikt do niej dostępu.
http://alejka.pl/plytka-na-owady-globol.html

a i jeszcze mi się przypomniało... jak już było mrówek za dużo, to kładliśmy wieczorem na blacie zlewu kawałek jakiejś części mięsa, kiełbachy i rano jak się zbierała ekipa mrówek lądowały pod wodę.

tutaj masz dużo pomysłów :)
http://www.we-dwoje.pl/sposoby;na;mrowki,artykul,6081.html
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 27 kwi 2011, o 07:11

Ja polecam proszek http://www.globol.pl/produkt,35,pl.htm Kiedyś miałam w pracy mrówki i to sprawdziło się rewelacyjnie.
Karoll
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez madlen26 » 27 kwi 2011, o 07:48

A ja słyszałam, że dobre są skórki z pomidorów, porozkładać i podobno nie ma mrówek, nie sprawdzone przeze mnie ale przez szfagierke, jak wypróbuję to napiszę czy działa.
madlen26
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 27 kwi 2011, o 11:56

obecnie tego problemu nie mam ,ale mieszkajac jakis czas temu na pierwszym piętrze,z mrówkami mielismy do czynienia co roku,raz gdy goscilismy znajomych,otwieram barek gdzie trzymałam słodycze,a tam tego dziadziostwa od cholery,jessso jaki wstyd :oops: u mnie pomogła sól taka zwykła,zablokowałam im wejscie do domu solą,u mojej mamy taka blokada nie pomogła,ponieważ sobie okrężną drogą wędrowały,po scianie...popytam mamy jak oni sobie z nimi radzą i dam znac ;)
egonek5
Owczarkarz
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez madlen26 » 27 kwi 2011, o 14:54

A to o soli tez słyszałam ale z woda i przetestowane, zalewa się nią mrowisko, ale mało skuteczne :-(
madlen26
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 27 kwi 2011, o 20:33

w domu raczej mrowiska nie ma,a scieżki którymi one łażą....u mnie sobie taką scieżeczke zrobiły pod dywanem,nijak ich widac nie było gdy łaziły,cwane bestie :D
egonek5
Owczarkarz
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez donald1209 » 1 maja 2011, o 13:40

Kiedyś mieszkałem w blokowisku w Stalowej Woli i tam były i mrówki i prusaki. Na mrówki działały liście z paproci, takiej leśnej, położone na ich ścieżkach i w miejscach występowania, np. w chlebaku.

Krzysztof
Pozdrawiam

Krzysztof i Luka

Kobieta jest najlepszym przyjacielem mężczyzny, oczywiście nie licząc psa.
donald1209
Nadworny dietetyk
Owczarek niemiecki: Luka
Imię: Krzysztof
Pochwały: 25

Nieprzeczytany postprzez malkin » 2 maja 2011, o 20:29

kup preparat na mrówki. NAzwę podam na pw.Bo nie wiem czy tu można podawać. A i podobno cukier waniliowy pomaga tylko rozsyp w ściezce chodzenia i w głównym gnieździe( tam gdzie widzisz ich dużo)
malkin
Początkujący owczarkarz
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 2 maja 2011, o 20:52

malkin napisał(a):kup preparat na mrówki. NAzwę podam na pw.Bo nie wiem czy tu można podawać. A i podobno cukier waniliowy pomaga tylko rozsyp w ściezce chodzenia i w głównym gnieździe( tam gdzie widzisz ich dużo)

??
Tutaj prawie wszystko można. :mrgreen:
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje