Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Re: Znowu uszka :(

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 15 paź 2012, o 17:04

Chciałam ku mojemu wieeeelkiemu zadowoleniu powiedzieć, żę uszka stoja już pięknie, tylko czasami rano jak jest zaspana to jedno troszkę klapnie, ale to mija w przeciągu 10min. czyszczę jej usza płynem dr seidla :)
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Kalten » 15 paź 2012, o 17:13

Super :ok:
ObrazekObrazek
Kalten
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Hubert

Nieprzeczytany postprzez Szpak » 17 paź 2012, o 19:56

Kochani, jaki powinien być prawidłowy poziom fosforu i wapnia? Nigdzie jakoś tego znaleźć nie mogę (nawet na tym innym forum).
Jutro jedziemy zrobić badania. W przychodni weterynaryjnej kazano mi (!) pobrać psu krew :głupol: i osobiście zawieść do laboratorium. Ewentualnie jak bardzo chcę, to oni psu pobiorą. Kocham ich :serce: !!!
Szpak
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Ursa
Imię: Baśka
Pochwały: 13

Nieprzeczytany postprzez Szpak » 21 paź 2012, o 22:21

Podnoszę
Szpak
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Ursa
Imię: Baśka
Pochwały: 13

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje