Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: BUBA ma 4 lata & SOOKIE

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 22 maja 2011, o 20:59

Troszku się przypomnimy. Dawno nas tu nie było :ooops: Tempratury masakryczne psy w krytycznych porach dnia mają 15-20minut spacer, a później siedzą pod domem i dokazują. Zygmunt bardzo źle znosi wysokie temperatury, suczak na razie się trzyma. Oczywście w najlepszych momentach nie mam ze sobą aparatu, a można by było się pośmiać z cudaków :-P

Zygmunt mokra kura po spotkaniu z jadowitym wężem ogrodowym :lool:
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Karoll
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 22 maja 2011, o 21:08

ale czyściochy uszochy :-) to mówisz że się Bubuś coraz bardziej przekonuje do swojej Przyjaciółki? :-)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 22 maja 2011, o 21:44

Prawdziwy przystojniacha z Zygmusia :D Moje niestety na widok weza ogrodowego uciekaja gdzie pieprz rosnie :evil:
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 23 maja 2011, o 21:44

Tak, Zygmunt już całkowicie zaakceptował Sookie :friends Jedno jest drugiego warte w tym momencie. Zygmunt przy niej odżył, jest radośniejszy, jeszcze jakiś czas temu nie było by mowy żeby tak blisko siebie bez pyskówek leżały, a dziś to coraz częstszy widok. Zresztą suczak ma ADHD ostatnio byłam z niej dumna bo warowała ok 2 minut, dla niej chyba 2 godzin :lool:
Ostatnio mieliśmy z nią trochę problemów wychowawczych, bo chciała zagryzać jeże. One chyba miały gody, więc wieczorami było ich mnóstwo. Odwołanie nie działa, zresztą za krótko ćwiczymy, suczak w amoku-masakra.
Wczoraj na spacerze, wracając do domu spotkaliśmy Turkusia Podjatka, próbowałam mu zrobić zdjęcie, ale cholera była tak szybka, a moje umiejętności marne, że wszyskie wyszły nie wyraźne :lool: Zygmunt-siła spokoju podszedł powąchał, opluł :oops: i położył się kawałek dalej. Sook chodziła, mędziła. Ja czły czas-fe jak tylko była za blisko. I nagle patrzymy nie ma turkusia :ireful Ja ją cap za obrożę, fe, klap. Ona tfu, turkuś uciekł, ona zdziwona, że ja ją trzasnęłam.
Ale słuchajcie, wyszliśmy na wieczorny desant ok.22 Suczak poleciała drogą, a na drodze jest cuś :scratch , świecimy latarką a tam jeżyk, ja fe, ona spojrzała i ... olewka, nawet nie mrugnęła. Jaka ja byłam z niej dumna :ok A Zygmunt-siła spokoju podszedł powąchał, opluł :oops: :-P

Pozdrawiamy serdecznie :friends
Karoll
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 23 maja 2011, o 21:59

powinnaś pisać książki przyrodniczo-owczarkowo-przygodowe, pierwszego fana już masz :-P Suczak Sookie dobrze już kombinuje, lepiej obejść się smakiem a od panci po łbie drugi raz nie dostać ;-) No i oczywiście Buba ma tutaj zbawienny wpływ, bo poniekąd też może brać i z niego dobry przykład :-) Tyle że suczkom nie wypada "melać", jak on to robi? Samo z fafli leci czy jak?? :-P
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 23 maja 2011, o 22:16

:-P to leci tak, jak pies "czyta" cieczkowy zapach i się ślini, a u nas Zyga jak jakieś zwierzę obwąchuje to mu krople śliny lecą, a ja śmieję się że pluje :lool: tudzież mela :lool:
Karoll
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 24 maja 2011, o 07:22

Popieram Agę, fajnie się czyta Wasze opisy...macie druga fanakę... :mrgreen:
ewachw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 24 maja 2011, o 10:11

to i ja do fanclubu sie zapisuję:) i poproszę jeszcze oczy tego przystojniaka:)
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 24 maja 2011, o 13:12

Ja tez jestem w fanclubie :D Wiecej takich histiorii poprosze :lol: :lol:
Ostatnio edytowano 24 maja 2011, o 23:09 przez nebrot, łącznie edytowano 1 raz
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 24 maja 2011, o 17:24

no to mamy fanclub:) yes
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje