Tematy związane z owczarkami niemieckimi.

Re: Czy wasze psy lubią jeździć samochodem?

Postprzez Dagi » 26 wrz 2012, 13:37

Carmella napisał(a):Nie wiem jak to jest z tymi lekami, ale na pewno część z nich jest lekko otumaniająca. Więc przed szkoleniem takie odpadają. Chyba najlepiej skontaktować się z wetem czy są jakieś środki bez takich skutków ubocznych.

No właśnie słyszałam tylko o aviomarin :/ więc odpada.

Nie podam tego Arii, bo szkolenie prześpi ;)

Póki co, przyjeżdżamy na szkolenie dużo wcześniej ,by mała doszła do siebie.
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Avatar użytkownika
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Wiek: 34
Pochwały: 3
Dołączył(a): 02 kwi 2012, 12:47

Re: Czy wasze psy lubią jeździć samochodem?

Postprzez ewa » 26 wrz 2012, 19:39

my też uwielbiamy wycieczki samochodowe...oj... kiedy tylko drzwi otwarte nie wiadomo kto właścicielem auta :yahoo:
ewa
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: ATOS
Imię: ewa
Lokalizacja: kobiernice
Dołączył(a): 19 wrz 2012, 17:40

Re: Czy wasze psy lubią jeździć samochodem?

Postprzez kati777 » 26 wrz 2012, 20:10

Taaaaa..moja koocha ;)uwielbia patrzyć z tyłu jak jej droga się oddala :roftl::roftl:
ObrazekObrazek
__________________________________________________________________

Obrazek

Owczarek Niemiecki Baira.. owczrek-niemiecki-dlugowlosy-baira-ma-juz-roczek-33-t2500-140.html#p51544
kati777
Losowy avatar
Zbanowany forumowicz
Owczarek niemiecki: Baira
Imię: Kasia
Wiek: 16
Lokalizacja: Wołów i okolice ;)
Pochwały: 3
Dołączył(a): 26 cze 2012, 12:20

Re: Czy wasze psy lubią jeździć samochodem?

Postprzez Letty » 26 wrz 2012, 20:18

A przyzwyczajałyście/liście psiaki jakoś specjalnie, czy po prostu tak same z siebie polubiły ? :P
ObrazekObrazek

"Jestem tuż obok ciebie - mówi oddech psa. - Razem zmierzymy się z życiem.Nie skrzywdzi cię nikt, bo ja stoję u twojego boku, aby cię ostrzegać i bronić, zawsze, gdy będzie trzeba. Przyrzekam, że już nigdy nie będziesz czuł się samotny. Jako twój pies, składam ci te przysięgę i zaświadczam ją swoim szeptem, swoim oddechem tej nocy i każdej nocy, którą prześpię u twego boku."
Letty
Avatar użytkownika
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Lara
Imię: Arleta
Wiek: 18
Lokalizacja: Kuj-Pom.
Pochwały: 1
Dołączył(a): 30 sie 2012, 19:01

Re: Czy wasze psy lubią jeździć samochodem?

Postprzez kati777 » 26 wrz 2012, 20:20

Baira sama ;)spodobało jej się ale pierwsza jazda była straszna wyyła całą drogę w samochodzie bała się ale później to sama pcha sie :D
ObrazekObrazek
__________________________________________________________________

Obrazek

Owczarek Niemiecki Baira.. owczrek-niemiecki-dlugowlosy-baira-ma-juz-roczek-33-t2500-140.html#p51544
kati777
Losowy avatar
Zbanowany forumowicz
Owczarek niemiecki: Baira
Imię: Kasia
Wiek: 16
Lokalizacja: Wołów i okolice ;)
Pochwały: 3
Dołączył(a): 26 cze 2012, 12:20

Re: Czy wasze psy lubią jeździć samochodem?

Postprzez mój pies » 26 wrz 2012, 20:43

Tora od maleńkości jeździ, po prostu, bez żadnego przyzwyczajania. Brałam pod pachę i wsadzałam na tylne siedzenie. Nigdy nie było żadnych problemów. Może jeździć z tyłu, w kufrze, sama, z innymi psami, każda konfiguracja wchodzi w grę w zależności od sytuacji.
Obrazek

Co każdy posiadacz psa przeczytać powinien: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Moderator
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 19:51

Re: Czy wasze psy lubią jeździć samochodem?

Postprzez Nakasha » 27 wrz 2012, 10:44

U nas pierwsza podróż była trudna, teraz psy na widok samochodu dostają amoku ze szczęścia. :D
Obrazek
Nakasha
Avatar użytkownika
Owczarkarz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Nemo i Nala
Imię: Agnieszka
Wiek: 26
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 3
Dołączył(a): 06 paź 2011, 07:18

Re: Czy wasze psy lubią jeździć samochodem?

Postprzez salemi5 » 27 wrz 2012, 14:06

nasza onka ma 4 m-ce i od poczatku uwielbiala jazde autem;tylko drzwi widzi otwarte obojetnie ktore i juz wskakuje;ostatnio otworzylam bagaznik to juz przednimi lapami byla w srodku;lezy sobie z tylu na podlodze a pyszczek miedzy fotelami kladzie;slodko to wyglada
salemi5
Avatar użytkownika
Nowy forumowicz
Owczarek niemiecki: NOMI
Imię: sylwia
Wiek: 31
Lokalizacja: polska
Dołączył(a): 27 wrz 2012, 09:52

Re: Czy wasze psy lubią jeździć samochodem?

Postprzez sKate89sc » 27 wrz 2012, 17:09

Moja też uwielbia jeździć samochodem. Na początku jeździła ze mną na kolanach z przodu, a kiedy zaczęła rosnąć to sama przeszła na tylne siedzenie. Później uparłam się na zmianę samochodu, oczywiście na większy, więc panna ma cały bagażnik tylko dla siebie. Uwielbia patrzeć przez szybę :)
Obrazek
http://zrodowodem.pl
Ban na komputer - czas się uczyć
sKate89sc
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia
Wiek: 23
Lokalizacja: Sosnowiec
Dołączył(a): 26 maja 2011, 19:46

Re: Czy wasze psy lubią jeździć samochodem?

Postprzez Wilania » 02 paź 2012, 13:40

U nas na początku był problem z przekonaniem Wirusa, że jazda autem to nic strasznego. Piszczał i się wyrywał, więc siedziałam z nim na tylnym siedzeniu i z uporem maniaka ćwiczyłam: jak tylko się uspokajał, to padało słowo "auto" i mały dostawał smakołyk i tak przez całą drogę. Przez pierwszych kilka razy, Wirus był po prostu przeze mnie karmiony (tak to przynajmniej wyglądało ;)). Potem coraz rzadziej piszczał i szalał, aż w końcu przestał w ogóle mniej więcej po miesiącu. Zaczął się normalnie zachowywać w aucie, tzn. siedzieć, leżeć, obserwować świat za oknem, ale już bez wyrywania się i piszczenia.
Ostatnio mieliśmy niezłą motoryzacyjną próbę, bo podróżowaliśmy na Kaszuby ok. 8 h w jedną stronę. Drogę do, Wirus prawie całą przespał. Trochę problemów mieliśmy w drodze z (powrotnej do Wrocka), bo mały koniecznie chciał się do nas przytulać i tak wierzgał tylnymi łapami, że kilka razy udało mu sie wypiąć z pasów i przeleźć do mnie na kolana na przednie siedzenie...:pała:, co było dosyć niebezpieczne... Teraz pas jest tak schowany, że ta sztuka już mu się uda (mam nadzieję ...).
Obecnie Wirusek podczas jazdy autem wsadza łeb pomiędzy przednie siedzenia i tym samym pomiędzy nasze ramiona (jego łeb może wtedy pełnić funkcję podłokietnika...)i się tym swoim łepkiem do nas przytula (no nie wiem, jak to lepiej opisać :lool:).
Reasumując, nie mogę powiedzieć, żeby Wirus jakoś bzikował na punkcie samochodu i sam się pchał do auta, więc jakimś ogromnym fanem jazdy samochodem to on nie jest, ale nie panikuje przy tym i można wszędzie z nim pojechać bez większych problemów.
Mój owczarek niemiecki Wirus
Wilania

Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Wirus
Imię: Ania
Wiek: 25
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 2
Dołączył(a): 14 kwi 2012, 16:23

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post