Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Josera

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 24 cze 2012, 20:12

Tomek może podał wagę wraz z plecaczkiem? ;)

Ja już nie mam worka od josery KIDS, ale nie miałam problemu z dawkowaniem. Bodajże niepełna miarka tej karmy wychodziła, nabierałam granulek do wysokości zakończenia napisów na miarce. Teraz dorosłemu psu podaję karmę aż po sam czubek miarki [Josera Optiness], czasami z górką, czasami bez, zależy jak się chwyci bo nie będę liczyć o 5 krokiecików w tę czy wewtę ;-). Festivalu chyba się ciutkę mniej się podawało psu. Mój pies ma ok. 33kg.
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 32
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Josera

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 22 sie 2012, 12:27

Jesteśmy teraz na karmie Josera Kids, fajnie pachnie, ładny kształt - taki oryginalny. Kupiłam ze względu na siarczan chondroityny itd. Zulek je ją 3 czy 4 dzień i już mu "śmierdzi". Odmawia jedzenia. Wczoraj podałam z jajeczkiem, coś tam poskubał, ale mało. Nie wiem czy to wina upałów czy dlatego, ze ma mało ruchu... A może coś na podwórku podjada i ja o tym nie wiem. Zobaczymy co będzie z tą Joserą...
Kiria
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zulus
Wiek: 28
Lokalizacja: Śląsk
Dołączył(a): 08 lis 2011, 10:13

Re: Josera

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 28 sie 2012, 22:42

Mój szczeniak przerabiać 15 kg Josery kids, ale większość zjadły koty, bo ani serek ,ani mięso ,ani bulion, ani mleko ani nic nie dały rady zmusić jej do zjedzenia więcej , niż 5 łyżek.
Do eukanuby podchodzi już trochę lepiej ,ale też nie rewelacja. Teraz próba arjona.
I tak głównie jest na gotowanym i witaminach.
Tanorja
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Wiek: 20
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Dołączył(a): 05 lip 2012, 20:42

Re: Josera

Nieprzeczytany postprzez Dybrissa » 05 wrz 2012, 18:21

Wracając do tematu Josery :D
Liberka jadła w pierwszych okresach życia Joserę Kids potem Festival i Sensitive. Na początku niby ok bo..normalna karma, ale teraz jak pomyśle to Libra miała od początku problemy ze skórą, a Josera temu nie pomagała. Jeżeli chodzi o karmę na wrażliwą skórę, to osobiście nie polecam Josery. Odkąd karmimy Arionem wszyscy ludzie chwalą jej futerko, w związku nam powiedzieli, że mogłaby reklamowac szampony dla psów :roftl:Jeszcze tak z innej beczki. Weterynarz nam powiedział, że ta ilośc chondroityny i glukozaminy, która jest w karmach nie jest znacząca dla budulca psa. To tak jakby pies tej chondroityny i glukozaminy wgl. nie dostawał. Powiedział, że jeżeli chciałabym karmę na stawy to mam kupic weterynaryjną.
Dybrissa
Losowy avatar

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post