Rozmowy o tym jak dbamy o naszego owczarka.

Miesięczny szczeniak - spanie na dworze

Nieprzeczytany postprzez Trolololo » 11 paź 2012, 10:40

Witam czy mój miesięczny długowłosy owczarek może spać na Dworze? Ma zrobioną leżankę z puchowej poduchy ciuchy stare oraz ciepły koc ? Moj Ojciec twierdzi że może i nic mu nie jest bo ma gruba sierść . Pies nie piszczy nie wyje ani nie drapie w drzwi.
Trolololo
Losowy avatar

Re: Miesięczny Szczeniak Spanie

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 11 paź 2012, 10:53

Według mnie to piesek jest za mały na spanie na dworze, zwłaszcza,że jest coraz zimniej.
Pytanie, czy ma do dyspozycji oprócz tego, co napisałeś, ciepłą budę ?
Radziłabym psiaka przenieść do domu,albo do jakiegoś w miarę ciepłego pomieszczenia.
Przecież to jeszcze maluszek! Takie maleństwo przesypia przecież większość dnia. Nie może być mu zimno.
Do tego dochodzi jeszcze socjalizacja z Wami.
Nic nie piszesz o tym jak to wygląda.
W tym wieku psiaka oprócz zapewnienia ciepełka, to bardzo ważne, bo nawiązuje się więź pan-pies.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia.
vega_bw
Avatar użytkownika
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Falko
Imię: Beata
Wiek: 35
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 2
Dołączył(a): 26 wrz 2012, 08:06

Re: Miesięczny Szczeniak Spanie

Nieprzeczytany postprzez niya » 11 paź 2012, 11:00

Trolololo napisał(a):Witam czy mój miesięczny długowłosy owczarek może spać na Dworze? Ma zrobioną leżankę z puchowej poduchy ciuchy stare oraz ciepły koc ? Moj Ojciec twierdzi że może i nic mu nie jest bo ma gruba sierść . Pies nie piszczy nie wyje ani nie drapie w drzwi.


Napiszę tylko tyle. Miesięczny szczeniak powinien być przy matce, a rozważanie czy takie maleństwo może spać na dworze to dla mnie surrealizm.
Obrazek

Obrazek
niya
Avatar użytkownika
Moderator
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Wiek: 31
Lokalizacja: Rzeszów :)
Pochwały: 6
Dołączył(a): 08 kwi 2011, 15:51

Re: Miesięczny Szczeniak Spanie

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 11 paź 2012, 11:02

Czyżby kolejne trolowanie ... :mur:
Wyżej opisanego absurdu nawet nie chce mi się komentować. Pluszaka proponuję, może od razu zostać gdziekolwiek.
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z tym nie radzi ...
Brawurka
Avatar użytkownika
Administrator
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Wiek: 40
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 8
Dołączył(a): 13 lut 2011, 08:11

Re: Miesięczny Szczeniak Spanie

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 11 paź 2012, 11:07

Może Trololo wiek psa źle obliczył ? :głupol:
Faktycznie, nie doczytałam wieku psa!!
Zgadza się, taki maluch to powinien przy matce jeszcze być, a nie do kojca!
Poza tym podtrzymuję, co powiedziałam powyżej-poprzedni post.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia.
vega_bw
Avatar użytkownika
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Falko
Imię: Beata
Wiek: 35
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 2
Dołączył(a): 26 wrz 2012, 08:06

Re: Miesięczny Szczeniak Spanie

Nieprzeczytany postprzez Zbychu » 11 paź 2012, 11:23

Brawurka napisał(a):Czyżby kolejne trolowanie ... :mur:
Wyżej opisanego absurdu nawet nie chce mi się komentować. Pluszaka proponuję, może od razu zostać gdziekolwiek.



A ja proponuję troszeczkę ochlonąć i nie mierzyć wszystkich jedną miarą. Absurdem jest oceniać kogoś po pierwszym poście ;-)Jak tak dalej pójdzie, to nie będzie się tu można już o nic zapytać, bo od razu uderza fala krytyki, a czy na tym polega sens forum? Czy wszyscy tu to chodzące omnibusy? chyba nie, więc przynajmniej na początek przydalo by się uszanować kogoś kto szuka informacji, a co za tym idzie los szczeniaka jak sądzę nie jest autorowi pytania chyba obojętny.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Zbychu
Losowy avatar
Zbanowany forumowicz
Owczarek niemiecki: DINA & TYSON
Imię: Zbychu
Wiek: 39
Lokalizacja: IRL
Pochwały: 2
Dołączył(a): 02 sie 2012, 19:12

Re: Miesięczny Szczeniak Spanie

Nieprzeczytany postprzez niya » 11 paź 2012, 11:33

Zbychu, choćbyś ubrał krytykę w najpiękniejsze słowa nie zmieni to faktu, że miesięczny szczeniak powinien być przy matce. Liczę, że autor postu się machnął podając wiek psiaka, naprawdę mam taką nadzieję.
A fali krytyki nie zauważyłam, przeciwnie, niedowierzanie jakie bije znaszych postów powinno dać autorowi najwięcej do zrozumienia, że miejsce takiego maleństwa NA PEWNO nie jest na dworze. A konstruktywną krytykę też trzeba umieć przyjąć :)

Autor postu otrzymał pochwałę
Obrazek

Obrazek
niya
Avatar użytkownika
Moderator
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Wiek: 31
Lokalizacja: Rzeszów :)
Pochwały: 6
Dołączył(a): 08 kwi 2011, 15:51

Re: Miesięczny Szczeniak Spanie

Nieprzeczytany postprzez Zbychu » 11 paź 2012, 11:40

niya napisał(a):Zbychu, choćbyś ubrał krytykę w najpiękniejsze słowa nie zmieni to faktu, że miesięczny szczeniak powinien być przy matce. Liczę, że autor postu się machnął podając wiek psiaka, naprawdę mam taką nadzieję.
A fali krytyki nie zauważyłam, przeciwnie, niedowierzanie jakie bije znaszych postów powinno dać autorowi najwięcej do zrozumienia, że miejsce takiego maleństwa NA PEWNO nie jest na dworze. A konstruktywną krytykę też trzeba umieć przyjąć :)



Zgadzam się z Toba, że szczeniak jest jeszcze za mlody, ale takie pytania typu, dlaczego tak mlody szczeniak jest u nabywcy ma sie tak samo jak pretensje do garbatego, że ma dzieci proste. To że szczeniaki za szybko trafiają do nabywców jest winą hodowców i do nich należalo by kierować te aluzje. A fala krytyki jest, i to nawet w stosunku do osób już nie obecnych na forum ;-)
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Zbychu
Losowy avatar
Zbanowany forumowicz
Owczarek niemiecki: DINA & TYSON
Imię: Zbychu
Wiek: 39
Lokalizacja: IRL
Pochwały: 2
Dołączył(a): 02 sie 2012, 19:12

Re: Miesięczny Szczeniak Spanie

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 11 paź 2012, 11:42

Pytanie zawarte w tym wątku jest kompletnie absurdalne, jak dla mnie Trol(ololo) do odstrzału. Nie uwierzę, że ktoś mógłby być tak nierozgarnięty. Odpowiedź już padła, zatem zamykam zanim się rozbrykamy. ;)
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggo
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 27
Dołączył(a): 12 lut 2011, 17:20

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post