Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Tematy związane z owczarkami niemieckimi.

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez tatanka » 01 paź 2013, 17:55

życzę powodzenia - szukaj dalej :ok:
tatanka
Avatar użytkownika
Klubowicz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: SAXO
Dołączył(a): 25 kwi 2011, 12:28

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 01 paź 2013, 18:02

Nie wiem jak na innych forach ale na tym nikt z nikogo celowo nie szydzi. Staramy się aby na forum panowała sympatyczna atmosfera ale tego muszą chcieć obie strony.

Widzę, że jesteś zdecydowany nieodpłatnie przygarnąć dorosłego psa - więc jest dla Ciebie nadzieja. :)Kto wie, może już po adopcji i dłuższym pobycie na forum zaczniemy się lepiej rozumieć bez używania niepotrzebnego nazewnictwa i przelewania na klawiaturę żali.

Powodzenia.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 41
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez tatanka » 01 paź 2013, 18:05

TOMEK PISAŁEŚ ŻE JEST DO ODDANIA OWCZAREK Z LINI UŻYTKOWEJ MOŻE JESZCZE JEST ;-)
tatanka
Avatar użytkownika
Klubowicz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: SAXO
Dołączył(a): 25 kwi 2011, 12:28

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 01 paź 2013, 18:12

Tutaj bliżej:
http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/owczarek-niemiecki-oddam-w-dobre-rece-519247138
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Avatar użytkownika
Czarnuchomaniaczka
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Wiek: 41
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 42
Dołączył(a): 23 lip 2012, 12:49

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 01 paź 2013, 18:14

Suczka z rodowodem: suczka-z-rodowodem-z-bydgoszczy-t3890.html Bydgoszcz.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 41
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 01 paź 2013, 18:14

No to ciekawe kto pierwszy pałał do nas nienawiścią i nas oczerniał.
Chyba co poniektórym należą się przeprosiny - bo wykazali się empatią a "przepraszam" nie usłyszeli.
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul za TM :( Lila
Imię: Aga
Wiek: 34
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 43
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 01 paź 2013, 18:55

Z województwa opolskiego: http://owczarki.eu/do_adopcji/opolskie/ ... wszystkie/
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 41
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Artur_r » 01 paź 2013, 19:05

Tomek napisał(a):Nie wiem jak na innych forach ale na tym nikt z nikogo celowo nie szydzi. Staramy się aby na forum panowała sympatyczna atmosfera ale tego muszą chcieć obie strony.

Widzę, że jesteś zdecydowany nieodpłatnie przygarnąć dorosłego psa - więc jest dla Ciebie nadzieja. :)Kto wie, może już po adopcji i dłuższym pobycie na forum zaczniemy się lepiej rozumieć bez używania niepotrzebnego nazewnictwa i przelewania na klawiaturę żali.

Powodzenia.

Tomek po tym co teraz napiszę znienawidzisz mnie i Ty i wszyscy tutaj . Pewnego poniedziałku kilka miesięcy temu pojawiam się w pracy na budowie i widzę obok baraku dużego wilczuro-podobnego psa ma kolczatkę i kawałek smyczy tak ok 30 cm poszarpanej , pies chudy jak szkapa i tak nieufny że na 20 metrów z podkulonym ogonem uciekał od człowieka , pomyślałem jakiś dupek go przywiązał gdzieś w lesie i pies odgryzł smycz i szuka jedzenia , przynosiłem co miałem i karmiłem ale tylko na odległość , inni pracownicy też zaczęli przynosić co mieli po ok trzech tygodniach coś w nim pękło i dał się pogłaskać i wtedy się zaczeło , nie opuszczał mnie na krok nie dał pracować , po następnych dwóch tygodniach zaczoł fisiować tak że warczał na innych pracowników i na tak zwanych "gapiów" , kilka dni później zadzwonił do mnie kierownik jakoś wieczorem i oznajmił mi cytuję ...Twój pies pogryzł kable u stróża w baraku. I teraz to za co mnie spotkała kara .... następnego dnia zadzwoniłem do gminy i zawiadomiłem że na budowie jest bezpański duży pies , za dwie godziny go zabrali do schroniska ;/. Kilka dni póżniej mojemu psu odmówiły posłuszeństwa tylne nogi, i to jest kara że go nie zabrałem do domu.
Artur_r
Losowy avatar

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 01 paź 2013, 19:15

Zrobiłeś co mogłeś, gdyby wszyscy zawsze podejmowali najlepsze decyzje z możliwych na świecie nie byłoby wojen i głodu. Kto wie, może ten pies dalej jest w schronisku, sprawdzałeś?

Ja też i zapewne jeszcze wielu forumowiczów zgłosiło błąkające się psy na infolinię lokalnego schroniska. Nie mogłem tym dwóm znalezionym w krzakach na odludziu pieskom inaczej pomóc. :(
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 41
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Artur_r » 01 paź 2013, 19:35

User Wadera dał mi ten link http://tablica.pl/oferta/laki-owczarek- ... 8e4e117e5c , ale coś mi po rozmowie z tą Panią nie gra , powiedziała że rodzice tego psa mają rodowód a ten pies nie ma bo córka jak go kupowała to hodowca się pytał czy chce rodowód , bo jak nie będzie na wystawy jeździć to nie jest potrzebny i nie dał , zastanawiam się ile można szczeniaków sprzedać na jeden rodowód ?
Artur_r
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post