Zapytania i rozmowy o hodowlach i hodowcach.

Re: Stop pseudohodowcom! Rasowy = Rodowodowy.

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 05 cze 2012, 18:00

sopelek7 napisał(a):A ja mam kochającą żonę 2-je dziewczyny (córki) samochód i duży dom i pracę gdzie mam 28 dni wolnego w roku nie licząc weekendów!
Sorry 2 samochody .

Współczuję... widzę że jakoś Pan chce zarobić na tankowanie dwóch Twoich samochodów, a najlepiej kosztem niewinnych zwierząt :przerażenie:
Ostatnio edytowano 05 cze 2012, 18:01 przez Aga i N, łącznie edytowano 1 raz
Im więcej przebywam z ludźmi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Obowiązkowa BIBLIA każdego posiadacza owczarka :) : http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 19
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Stop pseudohodowcom! Rasowy = Rodowodowy.

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 05 cze 2012, 18:01

sopelek7 napisał(a):A ja mam kochającą żonę 2-je dziewczyny (córki) samochód i duży dom i pracę gdzie mam 28 dni wolnego w roku nie licząc weekendów!
Sorry 2 samochody .


I po co miałby Pan sobie serwować kłopot? :lool:
Mylić się jest rzeczą ludzką, wybaczać - psią
dor_cia
Avatar użytkownika
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Sułtan
Imię: Dorota
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 4
Dołączył(a): 19 mar 2012, 18:46

Re: Stop pseudohodowcom! Rasowy = Rodowodowy.

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 05 cze 2012, 18:03

Aga. :nołobuzie:
Tomek
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggo
Imię: Tomek
Wiek: 34
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Pochwały: 26
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Stop pseudohodowcom! Rasowy = Rodowodowy.

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 05 cze 2012, 18:11

Zawsze do usług :roftl::papa:
Im więcej przebywam z ludźmi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Obowiązkowa BIBLIA każdego posiadacza owczarka :) : http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 19
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Stop pseudohodowcom! Rasowy = Rodowodowy.

Nieprzeczytany postprzez beatrx » 05 cze 2012, 19:01

sopelek, Twoja suka ma potrzeby wyjść na spacer i coś konkretnego porobić z człowiekiem, a nie być matką. w momencie gdy schroniska są aż tak przepełnione, ze usypia się psy, bo nie ma co z nimi zrobić sprowadzanie na świat kolejnych kundelków jest po prostu okrucieństwem.
beatrx
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Presto
Imię: Agnieszka
Wiek: 23
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Pochwały: 2
Dołączył(a): 26 paź 2011, 10:14

Re: Stop pseudohodowcom! Rasowy = Rodowodowy.

Nieprzeczytany postprzez MarzenaG » 05 cze 2012, 19:32

Oglądanie rozwoju szczeniaków to rzeczywiście fantastyczne przeżycie. Pod warunkiem, że wszystkie są zdrowe. I pod warunkiem, że wcześniej zadbało się o zdrowie suki. I wydało się mnóstwo pieniędzy na jej odpowiednie żywienie. I ma się pewność, co do jej zdrowia. I jest się przygotowanym na odbiór porodu. A także jest się przygotowanym na wypadek, gdyby suka nie mogła lub nie chciała karmić czy też zajmować się szczeniakami. Cały urlop na to nawet nie wystarczy (nawet 28-dniowy). A potem trzeba zadbać o odpowiednie domy dla szczeniaków - bo jest się za nie odpowiedzialnym, gdyż dopuściło się do ich istnienia.
Tyle zachodu dla 2 miesięcy radochy. Lub znacznie dłużej, jeśli nie będzie chętnych na szczeniaki. A po 3 miesiącach to już przestaje być radochą.
Znacznie łatwiej i prościej oglądnąć sobie szczeniaki na You Tube.
Pozdrowienia

Marzena
MarzenaG
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Fabiola K-9 BU
Imię: Marzena
Wiek: 44
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 7
Dołączył(a): 16 kwi 2012, 13:01

Re: Stop pseudohodowcom! Rasowy = Rodowodowy.

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 05 cze 2012, 19:40

MarzenaG napisał(a):Znacznie łatwiej i prościej oglądnąć sobie szczeniaki na You Tube.


Albo poprosić hodowcę z okolicy, żeby pozwolił uczestniczyć jako obserwator w ciąży, porodzie, zajmowaniu się maluszkami itd.
Wilania

Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Wirus
Imię: Ania
Wiek: 25
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 2
Dołączył(a): 14 kwi 2012, 17:23

Re: Stop pseudohodowcom! Rasowy = Rodowodowy.

Nieprzeczytany postprzez MarzenaG » 05 cze 2012, 19:45

Wilania napisał(a):
MarzenaG napisał(a):Znacznie łatwiej i prościej oglądnąć sobie szczeniaki na You Tube.


Albo poprosić hodowcę z okolicy, żeby pozwolił uczestniczyć jako obserwator w ciąży, porodzie, zajmowaniu się maluszkami itd.


Albo zgłosić się do najbliższego schroniska dla zwierząt - tam co chwilę są szczeniaki, którymi trzeba się opiekować.
Pozdrowienia

Marzena
MarzenaG
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Fabiola K-9 BU
Imię: Marzena
Wiek: 44
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 7
Dołączył(a): 16 kwi 2012, 13:01

Re: Stop pseudohodowcom! Rasowy = Rodowodowy.

Nieprzeczytany postprzez 14ruda » 05 cze 2012, 21:26

gdyby jednak szczeniaczki przyszłyby na świat to niestety czas to mało.Urodzi się np.9.na początku będą z matka,która będzie po nich sprzątać.Potem się rozpełzną po mieszkaniu,wszystko będą sprawdzać zębami a ich matka,która twoim zdaniem tak nią chciała być nie pomoże Ci w ogarnięciu tych małych kulek przygotowujących Twój dom do remontu.Nie liczę już kosztów weta od momentu poczęcia do odchowania malców i minimum 8 tyg kiedy to będą mogły pojechać do nowego domu.
Potem rozterki-czy aby ta kulka ma dobry dom,czy ktoś jej nie wykozysta do rozrodu i nie umrze przedwcześnie przez wycieńczony organizm,żeby spełnić zachcianki jakie Ty chwilowo mam nadzieję miałeś.
Co jeśli Twoja suka będzie miała jakieś trudności przy porodzie?Co jesli nie zdołasz jej pomóc?
Pies to nie człowiek.Nie ma potrzeby posiadania potomstwa.
14ruda
Avatar użytkownika
Świeżak
Owczarek niemiecki: Aicha
Imię: Joanna
Wiek: 30
Lokalizacja: Zielona Góra
Dołączył(a): 01 cze 2012, 21:57

Re: Stop pseudohodowcom! Rasowy = Rodowodowy.

Nieprzeczytany postprzez sopelek7 » 06 cze 2012, 06:06

Aga i N napisał(a):
sopelek7 napisał(a):A ja mam kochającą żonę 2-je dziewczyny (córki) samochód i duży dom i pracę gdzie mam 28 dni wolnego w roku nie licząc weekendów!
Sorry 2 samochody .

Współczuję... widzę że jakoś Pan chce zarobić na tankowanie dwóch Twoich samochodów, a najlepiej kosztem niewinnych zwierząt :przerażenie:

Zarabiam w inny sposób nie na psach ,a tankować to jeszcze mam za co(karzdy sądzi według siebie!)

-- 6 cze 2012, o 07:11 --

MarzenaG napisał(a):Oglądanie rozwoju szczeniaków to rzeczywiście fantastyczne przeżycie. Pod warunkiem, że wszystkie są zdrowe. I pod warunkiem, że wcześniej zadbało się o zdrowie suki. I wydało się mnóstwo pieniędzy na jej odpowiednie żywienie. I ma się pewność, co do jej zdrowia. I jest się przygotowanym na odbiór porodu. A także jest się przygotowanym na wypadek, gdyby suka nie mogła lub nie chciała karmić czy też zajmować się szczeniakami. Cały urlop na to nawet nie wystarczy (nawet 28-dniowy). A potem trzeba zadbać o odpowiednie domy dla szczeniaków - bo jest się za nie odpowiedzialnym, gdyż dopuściło się do ich istnienia.
Tyle zachodu dla 2 miesięcy radochy. Lub znacznie dłużej, jeśli nie będzie chętnych na szczeniaki. A po 3 miesiącach to już przestaje być radochą.
Znacznie łatwiej i prościej oglądnąć sobie szczeniaki na You Tube.

Z tym You Tube to może nie ,ale macie racje koledzy i koleżanki dam sobie spokój ok już po mnie nie skaczcie :stop:
Obrazek
sopelek7
Avatar użytkownika
Świeżak
Owczarek niemiecki: Gilla
Imię: Paweł
Wiek: 37
Lokalizacja: Częstochowa
Dołączył(a): 02 cze 2012, 17:33

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post