Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez tatanka » 21 lut 2015, 16:00

moje psy są karmione tą karmą świetnie wyglądają i nie mają żadnych problemów. Jak dla mnie to :ok:
tatanka
Avatar użytkownika
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: SAXO
Dołączył(a): 25 kwi 2011, 12:28

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez gruby » 24 lut 2015, 19:03

Witam, ja kupiłem swojemu psiakowi Brit Care Lamb&Rice i się zastanawiam czy dla psa który miał problem z dysplazią ta karma jest odpowiednia?
gruby
Losowy avatar
Nowy forumowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Imię: Sebek
Wiek: 32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Dołączył(a): 24 lut 2015, 18:56

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez stopro. » 27 lut 2015, 10:06

Moja 12 miesięczna suka je już 3 worek Husse Valp Maxi. Jestem zadowolony. Dwa dorosłe psy 3 lata i drugi 15 miesięcy przerzuciłem na Husse Prima Plus. Na razie minęły 3 dni i jest ok ale co będzie dalej zobaczymy.
Cena może i odstrasza, ale dawkuje się ok 10-11g/ kg ciała. Tak więc moja suka o wadze ~30-32kg zjada jej ok 350g dziennie i nie wygląda chudo.
stopro.
Losowy avatar
Nowy forumowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Imię: Patryk
Wiek: 24
Lokalizacja: Lubelskie
Dołączył(a): 22 sie 2014, 10:35

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 27 lut 2015, 11:00

gruby napisał(a):Witam, ja kupiłem swojemu psiakowi Brit Care Lamb&Rice i się zastanawiam czy dla psa który miał problem z dysplazią ta karma jest odpowiednia?


Aria też ma tego typu problemy i w związku z tym kupowałam karmy specjalistyczne - weterynaryjne, ale szczerze....? To tylko sucha karma i niestety, ani psa nie wyleczy ani mu nie ulży - nie oszukujmy się. Jedzenie to jedzenie - byle smakowało, nie było po nim rewolucji żołądkowych, a na chore stawy itp. jakaś dobra suplementacja.

A teraz ciekawostka...
Apropo's Brit Care lamb&rise - jestem mile zaskoczona! Jak już kiedyś pisałam karmiłam psy weterynaryjnym RC, Husse i TOTW - nie były to tanie karmy, a Aria i tak miewała luźne qpki dość często ( do weta latałam nawet co tydzień). W końcu przeszłam na gotowane, ale wiedomo jak życie wygląda i nieraz sucha karma jest niezbędna. Mała Roxy jest zdrowa zupełnie, więc " na szybko" kupiłam jej brit care lamb& rise" dla średnich psiaków. Zasmakowała jej od razu ;)A Aria...złodziej i żarlok, kilka razy dorwała się do miski Roxy i wyjadła karmę...Ja oczywiście panika! Będzie rewolucja! znów wet itd. A tu proszę....zero biegunki. Postanowiłam więc zaryzykować i kupiłam Arii wór Brit Care lamb& rise i cóż mogę powiedzieć...to już 3 tydzień i karma znika w mig. Mało tego...pierwszy raz od 3 lat, przez cały czas twarda, zdrowa qpka. Wiem, że wiele osób z forum karmi psiaki britem - ja byłam sceptycznie nastawiona. Brałam pod uwagę tylko te z najwyższej półki ( najdroższe), bo myślałam, że im droższe, tym lepsze...myliłam się :/ Mój pies wcina Brita chętniej niż te za ok 300 zł i trawi też lepiej- bez dwóch zdań ta karma jej służy! :)
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Wiek: 39
Pochwały: 11
Dołączył(a): 02 kwi 2012, 13:47

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 01 mar 2015, 10:42

Witam
Może ktoś karmi owczarka karmą royal canin german junior,mam na sprzedaż cały worek nie otwarty.
post101108.html#p101108
http://dantearkadia.weebly.com/
http://argestes.weebly.com/
Paulina K.
Avatar użytkownika
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Wiek: 29
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 8
Dołączył(a): 01 lis 2014, 18:15

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez Maansa » 03 mar 2015, 17:44

Co sądzicie o karmie Markus-Mühle ?
Właśnie zamówiłam, ciekawe jakie będa efekty.
Blog -> http://www.santaon.blogspot.com
Galeria -> santa-wilczasty-diabel-d-t3074-190.html
Maansa
Avatar użytkownika
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Santa
Imię: Marta
Wiek: 21
Lokalizacja: Zgierz
Dołączył(a): 09 gru 2012, 15:11

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez Basia W » 03 mar 2015, 18:36

Markus jest fajny, psy go lubią jeść, nawet niejadki, które zazwyczaj plują suchym to Markusa wciągają, ja go kupuję zazwyczaj na wakacje jak wyjeżdżamy, bo tak to Barfujemy. Nasza znajoma amstaffka Vera jest grymaśna do jedzenia a Markusa lubi, jej właściciel twierdzi, że wygląda na nim ok. Ja go lubię na łapówki, można go kruszyć na drobniejsze kawałki, psicy bardzo smakuje. No i podoba mi się jego skład i sposób produkcji, inny niż w przypadku tradycyjnych karm
Basia i Schila z Atarova Dvora
Obrazek
Obrazek
Basia W
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Schila
Imię: Basia
Wiek: 41
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Dołączył(a): 13 lut 2011, 11:42

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez edyciak » 03 mar 2015, 23:30

Moje psy są ma marcus - muhle od kilku miesięcy , jestem zadowolona i moje psy myślę , że również :-)
edyciak
Avatar użytkownika
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Edoras Zwinger
Imię: Edyta
Wiek: 44
Lokalizacja: Podbeskidzie
Dołączył(a): 23 kwi 2013, 22:43

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez poziomka » 04 mar 2015, 08:38

a którą dokładnie karmę Markus Muhle polecacie, bo widzę jedną tańszą w zielonym opakowaniu i potem "Black Angus" droższe?
poziomka
Losowy avatar
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Cala
Imię: Emilia
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Pochwały: 1
Dołączył(a): 06 kwi 2013, 13:16

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez baby245 » 04 mar 2015, 09:26

poziomka napisał(a):a którą dokładnie karmę Markus Muhle polecacie, bo widzę jedną tańszą w zielonym opakowaniu i potem "Black Angus" droższe?


Ja kupuję tą Black Angus i Devil pochłania ją :-)
baby245
Avatar użytkownika
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Devil z Grodu Smoka
Imię: Ewa
Wiek: 34
Lokalizacja: Wilkowice
Dołączył(a): 26 sty 2013, 14:11

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Ahrefs i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post