Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Przepisy dotyczące psów oraz informacje o psach ukazujące się w szeroko rozumianych mediach.

Pies, to więcej niż pies...

Nieprzeczytany postprzez Joan » 25 lis 2013, 14:39

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... Cross.html

Poryczałam się...

Ludzie nie znają swoich psów, bo tylko w wyjątkowych przypadkach mogą przeżyć podobne chwile, jak ten wojenny lotnik i jego pies. I niech mi nikt nie mówi, że to tylko zwierzęcy oportunizm, bo to nieprawda. Pies, to więcej niż pies. A czasem więcej niż człowiek...
Pozdrawiamy
Obrazek
Joan
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Woland UlaYaskaEdgar
Imię: Joanna
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 54
Dołączył(a): 20 lut 2011, 22:44

Re: Pies, to więcej niż pies...

Nieprzeczytany postprzez danuta waniek » 25 lis 2013, 17:36

Zgadzam się z Tobą Joanno,czasami człowiek nie zasługuje na miano człowieka,a moj pies,to nie tylko pies,a az pies.Pozdrawiam Ja z moja Korą.
danuta waniek
Avatar użytkownika
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kora
Imię: Danuta
Wiek: 60
Lokalizacja: slaskie
Pochwały: 2
Dołączył(a): 20 mar 2013, 21:06

Re: Pies, to więcej niż pies...

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 25 lis 2013, 17:38

Piękna historia.
AnnaJagna
Avatar użytkownika
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Wiek: 33
Lokalizacja: Natal, Brazylia
Pochwały: 27
Dołączył(a): 19 lis 2012, 16:12

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post