Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o tym jak dbamy o naszego owczarka.

Re: Splątana sierść

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 07 cze 2012, 12:44

Ja również gdy pies zaczyna się niecierpliwić lub w jakimś stopniu czuć niekomfortowo daję mu powąchać zgrzebło i jego sierść, rozluźnienie szybko wraca. Wyczesuj ją regularnie a będzie coraz lepiej.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 39
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Splątana sierść

Nieprzeczytany postprzez sopelek7 » 07 cze 2012, 12:53

Bo się przyzwyczai ,też tak sądzę .... ale ulga ,zawsze to było takie stresująco .... denerwujące!
sopelek7
Losowy avatar

Re: Splątana sierść

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 22 cze 2012, 12:41

Xandorowi mogę wyczesać wszytko, wsyztko tylko broń Boże portki! Świętość mego psa :lool:
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 22
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 11
Dołączył(a): 14 lis 2011, 11:20

Re: Splątana sierść

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 22 cze 2012, 20:15

saacrum napisał(a):Xandorowi mogę wyczesać wszytko, wsyztko tylko broń Boże portki! Świętość mego psa :lool:

u Sonii to ogon jest świętością.. z zad sama podsuwa aby wyczesać :D

no ale jak sobie leży i ma swoją ulubiona zabawkę to i pańcia ten ogon może tarmosić na wszystkie sposoby :ok:
kalyna
Avatar użytkownika
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Wiek: 27
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Pochwały: 14
Dołączył(a): 15 lut 2011, 11:34

Re: Splątana sierść

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 25 cze 2012, 06:56

Torapodobnie, ogon wyczesac to juz trzeba użyć całego swojego autorytetu :lool:
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: Splątana sierść

Nieprzeczytany postprzez sopelek7 » 25 cze 2012, 14:06

Tu się zgodzę co do tego ogona ha ha ha
sopelek7
Losowy avatar

Re: Splątana sierść

Nieprzeczytany postprzez WarOfWorlds » 27 lut 2015, 22:08

Ratunku... U Thorina za uszami porobiło się coś strasznego :przerażenie:To chyba kołtuny, ale to w dotyku jest taka zbita warstwa tej sierści, nie wiem jak to opisać, i przy głaskaniu to czuć.... To jest strasznie bliko uszka i nie wiem co z tym robić, rozczesać bardzo ciężko, trochę próbowaliśmy, niewiele pomogło, mamy szczotkę tzw. chyba pudlówkę. Może czymś innym się da? Bo jak to wyciąć jak tego tak dużo i blisko ucha? Posłużcie radą, bo nie wiem jak się za to zabrać... To pewnie skutki za rzadkiego czesania, albo co? Ech, tak to jest jak pańci nie ma w domu :mur:to faceci robią co chcą.
Obrazek
WarOfWorlds
Avatar użytkownika
Owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Thorin
Imię: Agnieszka
Wiek: 25
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Pochwały: 1
Dołączył(a): 25 sty 2014, 20:34

Re: Splątana sierść

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 27 lut 2015, 22:23

możesz spróbować z oliwką :Dporządnie tego kołtuna naoliwić i spróbować rozczesać :Pjak nie pójdzie zostanie filcak albo maszyneczka :)
ObrazekObrazek
NASZ FANPEJDŻ- TURBO PANDA
BLOG - TURBO PANDA
xxxkaluniaxxx
Avatar użytkownika
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Wiek: 24
Lokalizacja: Rogoźno Pyrlandia
Pochwały: 9
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 14:51

Re: Splątana sierść

Nieprzeczytany postprzez WarOfWorlds » 02 mar 2015, 23:43

Filcak pomógł + potem troszkę nożyczkami obcięłam :yahoo:dzięki! Nawet nie myślałam wcześniej, żeby kupić takie ustrojstwo :roftl:nie chciałam psa oliwić, bo potem bym musiała to umyć, a on nie lubi kąpieli :nea:już piesiunio ma fajne za uszkami :yahoo:
Obrazek
WarOfWorlds
Avatar użytkownika
Owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Thorin
Imię: Agnieszka
Wiek: 25
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Pochwały: 1
Dołączył(a): 25 sty 2014, 20:34

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post