Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Tematy związane z owczarkami niemieckimi.

Terierka z Onka

Nieprzeczytany postprzez czarnymarek » 16 mar 2013, 14:08

Mam zapytanie.Zastanawiam sie czy do mojej Fridy ktora bedzie miala 4miesiace do towarzystwa dodac suczke terierka.Zawsze chcialem miec kilka psow na podworku.Terier moze pomoze uporac sie z plaga kretow.Terierka kiedy ja odbiore bedzie miala 2 miesiace.
czarnymarek
Losowy avatar

Re: Terierka z Onka

Nieprzeczytany postprzez Nesa » 16 mar 2013, 14:45

Moja sąsiadka ma psa w typie terierra walijskiego, jednak niezbyt się nim zajmują, są to przemiłe, żywiołowe psy uwielbiające ruch ''żywe srebra'',jeśli je dobrze pokierować- chętnie się uczą, mają silny instynkt myśliwski, więc trzeba popracować nad odwołaniem na spacerach, często polują na drób, koty, są także dość uparte, bystre - ów pies, nauczył się wspinać po siatce ogrodzeniowej. Jeśli masz dużo czasu, który możesz poświęcić na szkolenie i spacery, to decyzcja należy do Ciebie.. dwa szczeniaki, to 2 razy więcej roboty, jest taka możliwość, że po pewnym czasie 2 dominujące suki mogą przestać się tolerować, jeśli obie będą chciały ''rządzić'', dlatego lepiej dobrać jedną dominującą, a drugą bardziej uległą, lub obie uległe, niż dwie dominantki.
„Jesteś architektem rzeczywistości, którą postrzegasz''
L- 17.02.12r.& V-22.01.12r.
Nesa
Losowy avatar
Owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: L&V
Imię: Aga
Wiek: 25
Lokalizacja: prawie rzeszów
Pochwały: 3
Dołączył(a): 09 lip 2012, 13:06

Re: Terierka z Onka

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 16 mar 2013, 15:10

A ja to się zastanawiałam co to jest terierka z ONka, treska, szalik? ;)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 30
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Ahrefs i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post