Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Tematy związane z owczarkami niemieckimi.

Re: W środę o 9 sterylizacja

Nieprzeczytany postprzez niya » 15 lis 2011, 18:15

Tak, sterylizacja jutro :)

Amba wyleguje się przed kominkiem i schnie po kąpieli :)
Obrazek

Obrazek
niya
Avatar użytkownika
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Wiek: 32
Lokalizacja: Rzeszów :)
Pochwały: 7
Dołączył(a): 08 kwi 2011, 16:51

Re: W środę o 9 sterylizacja

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 15 lis 2011, 21:36

Ups.Sorki przez ten piątek jak sobota :lool:dni mi się przesunęły. No więc jutro czekamy na wieści i trzymamy kciuki.
Karoll
Avatar użytkownika
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Wiek: 32
Lokalizacja: Dorohucza k/Lublina
Pochwały: 5
Dołączył(a): 26 lut 2011, 21:01

Re: W środę o 9 sterylizacja

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 16 lis 2011, 13:50

No i jak się sprawy mają, podaj jakieś info o suni, jak się czuje? Jak Ty sie czujesz?
Obrazek

Co każdy posiadacz psa przeczytać powinien: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 5
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: W środę o 9 sterylizacja

Nieprzeczytany postprzez niya » 16 lis 2011, 14:52

Właśnie ją przywieźliśmy, Amba chodzi ale jest strasznie osowiała, uszy ma oklapnięte i jakaś taka......smutna :(patrzy na mnie taka przygnębiona i zmęczona :(. Zrobiłam jej wygodne legowisko i tak sobie leży po prostu, ani nie śpi ani nic.
Weterynarka powiedziała, że sam zabieg poszedł dobrze, aczkolwiek musiała jej aż 3 razy narkozę wzmacniać bo się wybudzać zaczynała, sama była zdziwiona ale powiedziała, że może to młody organizm to i szybciej "przerabia".

Nie wiem, trzeba czekac do jutra, wieczorem mam dzwonić do lekarki dac znac co i jak.

Teraz moja córka przy niej siedzi i czyta jej książkę.
"O psie, który jeździł koleją" :D

Czuje się wstrętnie, że ja na to naraziłam wiem że to idiotyzm bo to trzeba było po prostu zrobić ale i tak czuję się z tym źle :(.

Opatrunek ma mieć 9 dni.
Obrazek

Obrazek
niya
Avatar użytkownika
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Wiek: 32
Lokalizacja: Rzeszów :)
Pochwały: 7
Dołączył(a): 08 kwi 2011, 16:51

Re: W środę o 9 sterylizacja

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 16 lis 2011, 15:09

niya napisał(a):Teraz moja córka przy niej siedzi i czyta jej książkę.
"O psie, który jeździł koleją" :D


:okSuper :D
Za parę dni nie będziecie pamiętać o zabiegu! Trzymam kciuki za szybkie gojenie sie rany!!!
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Avatar użytkownika
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Wiek: 41
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 17
Dołączył(a): 13 lut 2011, 09:11

Re: W środę o 9 sterylizacja

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 16 lis 2011, 18:43

Zagoi się jak na psie. ;-)Uszy do góry.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 35
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 34
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: W środę o 9 sterylizacja

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 16 lis 2011, 19:59

Za trzy dni sunia będzie jak nowa - według opinii pani, z która rozmawiałam na ten temat, a która prowadzi azyl dla zwierząt i sterylki to dla niej codzienność.
Zdróweńka dla suni i spokoju dla Ciebie.
Obrazek

Co każdy posiadacz psa przeczytać powinien: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 5
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: W środę o 9 sterylizacja

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 16 lis 2011, 20:10

niya napisał(a):Czuje się wstrętnie, że ja na to naraziłam wiem że to idiotyzm bo to trzeba było po prostu zrobić ale i tak czuję się z tym źle :(.

Opatrunek ma mieć 9 dni.

nie martw się... ja też to tak przechodziłam, a nawet ryczałam, że co ja jej zrobiłam przez moja fanaberie itp.

ale po tygodniu i ona doszła do siebie i ja i cieszę się, że to zrobiłam ;-)
kalyna
Avatar użytkownika
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Wiek: 24
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Pochwały: 13
Dołączył(a): 15 lut 2011, 11:34

Re: W środę o 9 sterylizacja

Nieprzeczytany postprzez Mada95 » 16 lis 2011, 20:18

Ah a Lejdi będzie sterelizowana w kwietniu...miała dwa razy do roku ciąże urojoną więc to jest raczej konieczne...czy bywa taka operacja niebezpieczna dla życia ?Czy psa to gojenie się bardzo boli?czy długo dochodzi do siebie?czy coś powinno sie robić po zabiegu?
Mada95
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lejdi
Imię: Magda
Wiek: 18
Lokalizacja: Gdynia
Pochwały: 3
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 20:02

Re: W środę o 9 sterylizacja

Nieprzeczytany postprzez niya » 17 lis 2011, 07:36

Oh dziś dużo dużo lepiej :)Amba sama chodzi (spała na kanapie!) uszy postawione do góry, merda ogonem :)jeszcze trochę przytłumiona ale nie sprawia jej kłopotów ani picie ani jedzenie ani załatwianie potrzeb fizjologicznych :).
Dziś pani weterynarz przyjedzie jej wyjąć wenflon i ogólnie sprawdzić jak Amba się miewa ( cudownie jest mieszkać na wsi gdzie ma się takiego weterynarza :))

Co do dalszych postępowań, pilnować aby pies nie szalał, raz dziennie sprawdzić czy na szwach nie pojawia się płyn, grudka lub coś niepokojącego, pilnować lżejszych posiłków, sprawdzać jak często pies się załatwia brzydko mówiąc no i odczekać 9 dni na zdjęcie kubraczka :).
Nie wiem jak jest z bólem u psa, od wczoraj leki bólowe niby mają działać, dziś pani doktor powiedziała, że w razie potrzeby poda jej jeszcze tabletki przeciwbólowe.

Amba dużo śpi, nawet teraz pochrapuje mi za plecami na naszym łóżku, ale śpi spokojnie bez przebudzania się zrywania, nie piszczy, jest taka jak zawsze tylko jakieś 100 razy spokojniejsza ;).

Mi powoli kamień z serca spada jak widzę, że odzyskują moją kochana sunię :)

Mada 95 operacja może być niebezpieczna, ja podpisywałam zgodę na ten zabieg bo róznie może być nie wiadomo jak pies zareaguje na narkozę, ale myśle że ten świstek raczej zabezpieczenie niż faktyczna potrzeba :).
Nie wiem jak jest z bólem podczas gojenia, pierwsze dni podejrzewam są dla psa ciężkie, ale jak mówię jeśli pies mi łazi po kanapach, łóżkach to chyba nie jest tak źle :)
Nie wiem jak długo dochodzi do siebie, dam znać za kilka dni :)
A co robic po zabiegu to opisałam wyżej :)


kalyna napisał(a):
niya napisał(a):Czuje się wstrętnie, że ja na to naraziłam wiem że to idiotyzm bo to trzeba było po prostu zrobić ale i tak czuję się z tym źle :(.

Opatrunek ma mieć 9 dni.

nie martw się... ja też to tak przechodziłam, a nawet ryczałam, że co ja jej zrobiłam przez moja fanaberie itp.

ale po tygodniu i ona doszła do siebie i ja i cieszę się, że to zrobiłam ;-)



Kalyna bardzo bardzo dziękuję Ci za te słowa :friends
Obrazek

Obrazek
niya
Avatar użytkownika
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Wiek: 32
Lokalizacja: Rzeszów :)
Pochwały: 7
Dołączył(a): 08 kwi 2011, 16:51

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post