Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Jakie karmy polecacie?

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 14 lip 2011, 20:39

Ostatnio przeszliśmy z Sookie mocne podrażnienie jelit spowodowane karmą PURINA PRO PLAN Adult Large Breed Athletic Lamb & Rice 18kg.Wcześniej jadła PURINA PRO PLAN Adult Digestion Lamb & Rice 14kg i było ok. Szczerze powiem, że przy tej od której się pochorowała połasiłam się na cenę za 18kg. A co dziwne nigdzie tej karmy w takim opakowaniu nie mogę znaleść i tak się zastanawiam czy nie kupiłam jakiegoś shita.
Chciałabym wrócić do tej drugiej ale boję już się karmić Pro Palnem, choć to w miarę dobra karma. Teraz jemy ryż z kurczakiem i zaleczamy jelita. Jutro na wieczór dodam do tego ACANA Adult Large Breed Zygmunta, tylko wcześniej namoczę. Zobaczymy co będzie.
I teraz mam zagwozdkę. Jeśli po Acanie wszystko będzie ok to jaką karmę jej kupić :scratchMyślałam o BRIT Adult Lamb & Rice i JOSERA Optiness Lamb & Potato tylko tutaj te ziemniaki mnie nie przekonują i trochę skład. Wydaje mi się, że Brit byłby lepszy. Doradźcie coś. Może jakąś inną karmę polecicie o której nie wspomniałam.
Karoll
Avatar użytkownika
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Wiek: 34
Lokalizacja: Dorohucza k/Lublina
Pochwały: 5
Dołączył(a): 26 lut 2011, 21:01

Re: Jakie karmy polecacie?

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 14 lip 2011, 20:58

po pewnym czasie zżerania puriny pro plan Spajder dostał biegunki i uczulenia,Gosia poleciła mi spróbować joserę festiwal więć kupiłam na spróbowanie i tak już rok wcinamy,gdy czasem mi zabraknie podaję mu purinę i wtedy mam problem z wyprużnianiem po Joserze qupy są plastelinkowate nie za twarde ale i nie rozpadają się karma smacznie jest zjadana bez namaczania jak i namoczona uważam jednak że kazdy pies jest inny i każdemy co innego do gustu czy to smakowego czy żołądkowego jednak znam duzo psów ,które sa na tej karmie i słyszałam same superlatywy więc....możesz spróbować
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Avatar użytkownika
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Wiek: 42
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 2
Dołączył(a): 08 maja 2011, 18:44

Re: Jakie karmy polecacie?

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 14 lip 2011, 21:53

Josera bardzo na tak! Miałam Kidsa (z 2-3 wory), Hi Energy (2 wory), teraz ponownie Festival (z 6 worów)... a do ok. 9 miesiąca Nazgul był na karmie Pro Nature.
Wszystkie te karmy bardzo polecam, mojemu służą począwszy od wchłaniania, po przebuszowanie po całym układzie trawiennym, aż po nawożenie okolicznych pól azotem ;-)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 30
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Jakie karmy polecacie?

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 14 lip 2011, 21:54

josera-t118.html pocztyaj tutaj
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Avatar użytkownika
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Wiek: 42
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 2
Dołączył(a): 08 maja 2011, 18:44

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post