Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Kości

Nieprzeczytany postprzez Ryszawa » 20 paź 2012, 20:31

[/quote]
Taa. Jasne. A ludzie to jedzą wyłącznie mięsa z hodowli ekologicznych. I mięso ( raczej " mięso" ) w suchych karmach jest tylko i wyłącznie z chowu ekologicznego.[/quote]

Pieski żyją krócej od ludzi więc myślę, że w ich przypadku szybciej widać skutki uboczne. Poza tym mięsko przeznaczone dla ludzi jak zawiera chemię to na pewno jest bardziej zaawansowana od tej psiej. Poza tym ludzie surowego mięsa nie jedzą...

Ja nie jem mięsa, więc mięso dla ludzi mnie nie interesuje :)
Ryszawa
Losowy avatar

Re: Kości

Nieprzeczytany postprzez Ryszawa » 23 paź 2012, 10:37

Nie możemy jeść kości :(

Pieski dostały podgotowane żeberka cielęce i niestety skończyło się wymiotami żółcią i totalnym rozwoleniem... :(

Teraz oba są na diecie z ugotowanym ryżem, piersią kurczaka i marchewką, zeby wrócić do normy....
Ryszawa
Losowy avatar

Re: Kości

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 23 paź 2012, 11:06

perpcia napisał(a):Nie możemy jeść kości :(

Pieski dostały podgotowane żeberka cielęce i niestety skończyło się wymiotami żółcią i totalnym rozwoleniem... :(

Teraz oba są na diecie z ugotowanym ryżem, piersią kurczaka i marchewką, zeby wrócić do normy....


Biedne maluchy :(Chyba faktycznie kości nie wszystkim służą. My się cały czas przymierzamy ;)Póki co jemy kości prasowane i ew. wędzoną z zoologicznego.
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Wiek: 41
Pochwały: 11
Dołączył(a): 02 kwi 2012, 13:47

Re: Kości

Nieprzeczytany postprzez Ryszawa » 23 paź 2012, 11:16

Tydzień temu dostały po kawałku surowych żeberek wiezprzowych i był sensacje. Teraz dałam podgotowane i to cielęce i mamy meksyk ...

-- 23 paź 2012, o 12:16 --

Tydzień temu dostały po kawałku surowych żeberek wiezprzowych i był sensacje. Teraz dałam podgotowane i to cielęce i mamy meksyk ...
Ryszawa
Losowy avatar

Re: Kości

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 23 paź 2012, 12:36

Widocznie kości psiakom faktycznie nie służą. Cóż, jedyne wyjście porzucić zamiar ich podawania.
A jako "zajmowacz czasu" i psią szczoteczkę do zębów dawać coś innego, co im nie szkodzi.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Avatar użytkownika
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Lokalizacja: Nad Słoną Wodą
Pochwały: 23
Dołączył(a): 26 wrz 2012, 09:06

Re: Kości

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 23 paź 2012, 13:25

My tez nie podajemy kości, nigdy nic dobrego z tego nie wyszło. Dostaje czasem mięso mielone wołowe z chrząstką. Nasz wet też nie zaleca podawania kości. Dzisiejsze owczarki to juz inne psy niż 30 lat temu.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 23
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post