Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Karma dla alergika?

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 11 sty 2013, 10:19

Zooplus też ma swoje "lepsze i gorsze dni" ;/ zamawiałam parę razy i pół na pół przesyłki były źle zapakowane i np. pudełko z ciastkami boscha było całe połamane ... ale to zależy od tego kto pakuje pewnie ... napewno lepsze to niż ciągły brak wszystkiego w krakvet
trussardi
Losowy avatar

Re: Karma dla alergika?

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 11 sty 2013, 12:43

Kalten napisał(a):
Dagi napisał(a):
Tanorja napisał(a):A mnie krakvet znowu wkurzył! Zadzwonili dzisiaj ,że nie mają tej karmy i będzie dopiero za tydzień,a zamówiłam już tydzień temu. Stwierdziłam więc, że podziękuję za ten sklep i poszukam gdzie indziej >.<


Z krakvetem miałam taką samą akcję, raz ,drugi i za trzecim już podziękowałam :/
Jeśli nadał chcesz kupić TOTW, to polecam e-karma.

Ja tam jakoś przymykałem oko na te braki w Krakvecie bo mają najniższe ceny, ale miesiąc temu zamówiłem pierwszy raz w Zooplusie i w tym miesiącu też. Chyba już nie wrócę do Krakvetu w którym ciągle coś brakuje. No i w Zooplusie zdecydowanie lepiej pakują paczki. W jednym kartonie przychodzą ciężkie rzeczy i takie delikatniejsze, ale są tak zabezpieczone, że nic nie jest uszkodzone. Z Krakvetu nieraz dostawałem pogięte puszki i w ogóle wszystko to jakieś takie zakurzone :negatyw:
TOTW też zamawiałem z e-karma i też mogę polecić :)

Właśnie kiedyś dostałam z krakvetu połamaną kuwetę bez możliwości reklamacji, bo nie otworzyłam paczzki przy kurierze :nea:
W zooplusie nie widzę paczki 13,6kg , jedyną taką znalazłam w e-karmie, ale brak w magazynie :negatyw::negatyw:
Tanorja
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Wiek: 20
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Dołączył(a): 05 lip 2012, 20:42

Re: Karma dla alergika?

Nieprzeczytany postprzez Nesa » 12 sty 2013, 11:23

trussardi napisał(a):Zooplus też ma swoje "lepsze i gorsze dni" ;/ zamawiałam parę razy i pół na pół przesyłki były źle zapakowane i np. pudełko z ciastkami boscha było całe połamane ... ale to zależy od tego kto pakuje pewnie ... napewno lepsze to niż ciągły brak wszystkiego w krakvet


Na wątku z opiniami z zooplusa na dogomanii pewna pani dostała właśnie roztrzaskane opakowanie z ciastkami przy karmie- zrobiła im zdjęcie i opisała szkodę,wysłała do zooplusa ,meilem i dostała rabat parę procent na następne zakup, a druga pani,która też miała coś uszkodzone dostała rabat pieniężny przy wykorzystaniu przy następnych zakupach...
ja ostatnio zamówiłam konga: http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/kong_dla_psa/puppy/153464 miał piszczeć, ona ma w środku taki jakby plastikową przezroczystą piszczałkę i jak się go naciska nie piszczy,tylko powietrze się wydobywa....i w tej piszczałce w środku są zrobione jakby 2 dziurki,chyba przez to ucieka powietrze....więc chyba ona jest uszkodzona,muszę napisać do nich,tylko nie mogę zrobić zdj.bo ta piszczałka jest w środku,nie można jej wyjąć-by jej nie uszkodzić,a dziurki wyczułam palcami...
„Jesteś architektem rzeczywistości, którą postrzegasz''
L- 17.02.12r.& V-22.01.12r.
Nesa
Losowy avatar
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: L&V
Imię: Aga
Wiek: 26
Lokalizacja: prawie rzeszów
Pochwały: 3
Dołączył(a): 09 lip 2012, 13:06

Re: Karma dla alergika?

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 13 sty 2013, 20:24

Aga nie musisz robić zdjęć, ja z moim opakowaniem po ciastkach nic nie zrobiła tylko od razu zadzwoniłam i powiadomiłam ich o szkodzie ... zwrócili mi kasę ale nie wymagali zdjęć ... może dlatego że są już przyzwyczajeni do takich sytuacji :P
trussardi
Losowy avatar

Re: Karma dla alergika?

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 15 sty 2013, 11:26

Dzisiaj przyszła rybkowa TOTW dla szczeniaków (byla na promocji) Nora z początku nawet nie chciała powąchac. Potem jak zobaczyła zbliżającego się kundelka Kacpra,zjadła parę granulek. Następnie podszedł kot Maniek, a za nim 4 pozostale mruczki. Wtedy postanowila zjeść wszystko i poprosila o dokladke. Swoją drogą zapach łososia bardzo kusi kocią częsc rodziny i teraz 20 łap stoi pod workiem kombinując, jak sie do niego dobrac ;-)Granuki nieco male, ale N i tak wszystko dokładnie sieka ;-)
Tanorja
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Wiek: 20
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Dołączył(a): 05 lip 2012, 20:42

Re: Karma dla alergika?

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 27 sty 2013, 12:37

no i okazało się że moje doszukiwanie się alergii w karmie było pudłem ... po pierwszej wizycie u weta pies dostał tabletki ale nic tonie dawało, kontrol za 7 dni zbił mnie z nóg

hmmm no tego bym się nie spodziewała ... po kolejnych 7 dniach drapanie się non stop poszłam do weta, kategorycznie broni się rękami i nogami przed sterydami powiedział że to będzie ostatnia deska ratunku ale po raz kolejny oglądał skórę przez 40 min i na końcu wpadł na pomysł aby sprawdzić gruczoły okołoodbytowe .... no i strzał w 10!!!! były mega zapchane i przepełnione wyszło tego naprawdę dużo ... lekko mówiąc psa oczyścił z tego syfu i jak ręką odjął ... pies po wyjściu z gabinetu był tak mega szczęśliwy jakby mu 10kg z klaty spadło, skakał bawił się i był znacznie pogodniejszy ale przede wszystkim PRZESTAŁ DRAPAĆ !!!:Doczywiście nie całkowicie ale jest to naprawde nic w porównaniu do wcześniejszego stanu :)
trussardi
Losowy avatar

Re: Karma dla alergika?

Nieprzeczytany postprzez Joan » 27 sty 2013, 20:15

Wnikliwy lekarz to skarb.
Pozdrawiamy
Obrazek
Joan
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Woland UlaYaskaEdgar
Imię: Joanna
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 54
Dołączył(a): 20 lut 2011, 22:44

Re: Karma dla alergika?

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 27 sty 2013, 21:20

Nora też miala oczyszczanie gruczoły, ale nic to nie dalo.
Tanorja
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Wiek: 20
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Dołączył(a): 05 lip 2012, 20:42

Re: Karma dla alergika?

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 28 sty 2013, 15:58

no lekarz naprawde pozytywnie mnie zaskoczył, młody facet ale taki wet któremu zależy na zwierzaku a nie na kasie ... za pierwszym razem oglądał go 40 min prawie, za drugim 20 min i na samym końcu wpadł na gruczoły ... Bono drapie się mniej ale jeszcze od czasu do czasu sie skubie po tyłku, mam nadzieje że poprpostu musi teraz jeszcze dojść do siebie ale z czasem to minie ... ;/
trussardi
Losowy avatar

Re: Karma dla alergika?

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 28 sty 2013, 16:19

Ja się zastanawim, czy to drapane nie weszlo w nawyk ? Groniowiec gronkowcem, ale...
Tanorja
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Wiek: 20
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Dołączył(a): 05 lip 2012, 20:42

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post