Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Szelki

Nieprzeczytany postprzez sisi » 16 lip 2012, 11:48

Tomku- jeśli do mnie była odpowiedź- to chodzi mi o konkretnie takie jakie my mamy- że ich nigdzie się nie kupi. Podobno:)
sisi
Losowy avatar

Re: Szelki

Nieprzeczytany postprzez beatrx » 16 lip 2012, 16:21

karola napisał(a):A ja mam pytanie do amatorów długich tras rowerowych z psem. Jakie szelki polecacie? Zastanawiałam się właśnie nad kupnem sledów dla Flower, ale słyszałam że one do roweru nie za bardzo, bo linka do tych szelek powinna być równoległa do podłoża.

jak chcesz, zeby pies biegł z przodu i Cię ciągnął to tylko sledy. a jeśli piesek ma biec obok Ciebie to guardy.
beatrx
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Presto
Imię: Agnieszka
Wiek: 28
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Pochwały: 11
Dołączył(a): 26 paź 2011, 10:14

Re: Szelki

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 17 lip 2012, 09:25

beatrx napisał(a):
karola napisał(a):A ja mam pytanie do amatorów długich tras rowerowych z psem. Jakie szelki polecacie? Zastanawiałam się właśnie nad kupnem sledów dla Flower, ale słyszałam że one do roweru nie za bardzo, bo linka do tych szelek powinna być równoległa do podłoża.

jak chcesz, zeby pies biegł z przodu i Cię ciągnął to tylko sledy. a jeśli piesek ma biec obok Ciebie to guardy.


Też to słyszałam i z obserwacji różnych szelek i sportów z psami tak to w praktyce się sprawdza.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: Szelki

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 21 sty 2014, 12:03

Jako, że szybko robi się ciemno, przez co czasem nie zdążymy z dłuższym spacerem przed zmrokiem chciałam zapytać czy używacie świecących szelek i jakie polecacie dla kudłatej czarnuli?
znalazłam takie coś - ktoś podsiada/ł?
http://allegro.pl/swiecace-szelki-polecane-dla-dlugowlosych-rozm-l-i3858162524.html
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Avatar użytkownika
Czarnuchomaniaczka
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Wiek: 39
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 41
Dołączył(a): 23 lip 2012, 12:49

Re: Szelki

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 21 sty 2014, 12:21

Polecam loga do szelek Julius K9 z diodami, sa rewelacyjne, cena tez, ale uważam, że warto było, my dużo chodzimy wieczorami jak jest ciemno. Tak wyglądają w praktyce.
Zmierzch, mgła
Obrazek

Noc
Obrazek
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: Szelki

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 21 sty 2014, 13:20

Jakbym spotkała Torcię w ciemnościach, pomyślałabym, że to Ufo ;)
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Wiek: 39
Pochwały: 11
Dołączył(a): 02 kwi 2012, 13:47

Re: Szelki

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 21 sty 2014, 16:21

O, dzięki! Tylko chyba wtedy musiałabym i szelki zmienić, bo na nasze raczej się nie nada i wyjdzie z 200zł :/
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Avatar użytkownika
Czarnuchomaniaczka
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Wiek: 39
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 41
Dołączył(a): 23 lip 2012, 12:49

Re: Szelki

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 21 sty 2014, 16:56

My po ciemku idziemy na "wieśniaka" :roftl:czyli zwykłe szelki i na to takie cuś, zapinane pod brzuszkiem i szyją:

Obrazek
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 22
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 11
Dołączył(a): 14 lis 2011, 11:20

Re: Szelki

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 21 sty 2014, 19:05

Na wieśniaka to ja wypróbuję czołówkę jej do szelek przymocować :lool:
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Avatar użytkownika
Czarnuchomaniaczka
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Wiek: 39
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 41
Dołączył(a): 23 lip 2012, 12:49

Re: Szelki

Nieprzeczytany postprzez Yaro » 21 sty 2014, 19:17

Wadera napisał(a):Na wieśniaka to ja wypróbuję czołówkę jej do szelek przymocować :lool:

:lool:
I feel the need - the need for speed
ObrazekObrazek
Yaro
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nico
Imię: Jarek
Wiek: 42
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 1
Dołączył(a): 30 wrz 2013, 14:13

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post