Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Obroża vs szelki

Nieprzeczytany postprzez repo » 03 kwi 2012, 22:26

Każdy coś tam uważa Uważam i ja I tak wg mnie to Obroża do chodzenia na smyczy i bez, Szorki do pracy, ciągnięcia. Jeżeli nie pracujemy z psiakiem to szorki nie są nam do niczego potrzebne .
repo
Losowy avatar

Re: Obroża vs szelki

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 15 maja 2012, 15:31

repo napisał(a):Każdy coś tam uważa Uważam i ja I tak wg mnie to Obroża do chodzenia na smyczy i bez, Szorki do pracy, ciągnięcia. Jeżeli nie pracujemy z psiakiem to szorki nie są nam do niczego potrzebne .

też już dokładnie to gdzieś słyszałam. z jednej strony, czemu szelki miały by być złe w codziennych spacerach? ja chcę teraz kupić szelki do jazdy na rolkach ...
Raspberrydream
Losowy avatar

Re: Obroża vs szelki

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 15 maja 2012, 15:58

u mnie obroża spacerki a szelki robota nosem :Di jak już biorę szelki pies wie że idzie niuchać :)
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 22
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 11
Dołączył(a): 14 lis 2011, 11:20

Re: Obroża vs szelki

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 15 maja 2012, 17:12

U mnie Luś praktycznie na każdy spacer chodzi w szelkach :-Pobroże może nosić tylko szerokie :nea:
reaguje na dany kolor szelek :lool:czarno czerwone norwegi z polarem ćwiczenia, pomarańczowe jazda autem czarno-czerwone guardy spacer ze mną, niebieskie szorki spacer z moim tatą i psy niby kolorów nie rozróżniają :roftl:
ObrazekObrazek
NASZ FANPEJDŻ- TURBO PANDA
BLOG - TURBO PANDA
xxxkaluniaxxx
Avatar użytkownika
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Wiek: 24
Lokalizacja: Rogoźno Pyrlandia
Pochwały: 9
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 14:51

Re: Obroża vs szelki

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 15 maja 2012, 18:04

xxxkaluniaxxx napisał(a):U mnie Luś praktycznie na każdy spacer chodzi w szelkach :-Pobroże może nosić tylko szerokie :nea:
reaguje na dany kolor szelek :lool:czarno czerwone norwegi z polarem ćwiczenia, pomarańczowe jazda autem czarno-czerwone guardy spacer ze mną, niebieskie szorki spacer z moim tatą i psy niby kolorów nie rozróżniają :roftl:

po co aż tyle? :przerażenie:
Raspberrydream
Losowy avatar

Re: Obroża vs szelki

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 16 maja 2012, 06:02

Najwyraźniej Weronika lubi stroić Kalę - nie widzę w tym nic złego.

Uważam, że szelki świetnie nadają się na co dzień. Po prawdzie Viggo częściej chodzi w obróżce, ale to kwestia mojego lenistwa, szybciej się ją zakłada i zdejmuje niż szelki. :DSzelki obowiązkowo na spacerach w lesie lub gdy planuję psa puścić luzem - w razie zaginięcia nikt trzymający w ręku strzelbę nie pomyli go z wilkiem ani nie weźmie za zdziczałego psa. ;)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 39
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Obroża vs szelki

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 16 maja 2012, 08:40

Tomek napisał(a):Najwyraźniej Weronika lubi stroić Kalę - nie widzę w tym nic złego.

nie powiedziałam, ze to coś złego ;)
Raspberrydream
Losowy avatar

Re: Obroża vs szelki

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 16 maja 2012, 17:35

Raspberrydream napisał(a):po co aż tyle? :przerażenie:


tak jakoś wyszło :lool:lubię psie akcesoria :-P2 sztuki z 4 szelek robiłam sama :-)jakbym wstawiła ile Luś tego ma to prawdopodobnie co niektórzy by się załamali :roftl:
ObrazekObrazek
NASZ FANPEJDŻ- TURBO PANDA
BLOG - TURBO PANDA
xxxkaluniaxxx
Avatar użytkownika
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Wiek: 24
Lokalizacja: Rogoźno Pyrlandia
Pochwały: 9
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 14:51

Re: Obroża vs szelki

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 16 maja 2012, 17:46

xxxkaluniaxxx napisał(a):
Raspberrydream napisał(a):po co aż tyle? :przerażenie:


tak jakoś wyszło :lool:lubię psie akcesoria :-P2 sztuki z 4 szelek robiłam sama :-)jakbym wstawiła ile Luś tego ma to prawdopodobnie co niektórzy by się załamali :roftl:


WSTAWIAJ! :lool:Sama jestem zakupoholiczka akcesoriów psich :D
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 22
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 11
Dołączył(a): 14 lis 2011, 11:20

Re: Obroża vs szelki

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 16 maja 2012, 17:51

dobra :lool:zdjęcia zaraz pojawią się w odpowiednich wątkach :-P
ObrazekObrazek
NASZ FANPEJDŻ- TURBO PANDA
BLOG - TURBO PANDA
xxxkaluniaxxx
Avatar użytkownika
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Wiek: 24
Lokalizacja: Rogoźno Pyrlandia
Pochwały: 9
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 14:51

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post