Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Szelki do IPO.

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 27 mar 2013, 18:39

Tanorja napisał(a):Właśnie wczoraj to zrobiłam :DZależało mi na uchwycie , nie za bardzo podobały mi się te siodełkowe , więc wybrałam te : http://www.ipo-sklep.pl/index.php?p863, ... od-g-0532a
Mam nadzieję, ze się sprawdzą.


Super wybór, fajnie wyglądają :-)
W siodełkowych latem trochę za ciepło. My mamy od roku Juliusy i siodełkowe i pasowe oraz Hiffiki. Wszystkie się sprawdzają, każde na inna okazję. Hiffiki idealnie do dogtrekingu i do zaprzęgu. Wydaje mi się, że Tora najbardziej je lubi. Nie mają rączki, ale dopinam króciutką 20 cm smyczkę i jest super.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: Szelki do IPO.

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 27 mar 2013, 22:51

Mi się nie podobało, jak siodło w obronie podnosi się do góry no i obawiałam się, że psu będzie gorąco :ooops:Może te się sparwdzą, mam nadzieję, ze nie podduszą.
Do tej pory miałyśmy zwykłe guardy z zoologicznego ,aż trzeszczały, jak 35kg się naprężyło :lool:Do codziennych spacerów chciałabym jeszcze kiedyś kupić norweskie,ale na razie... :pała:
Tanorja
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Wiek: 20
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Dołączył(a): 05 lip 2012, 20:42

Re: Szelki do IPO.

Nieprzeczytany postprzez Muki » 17 kwi 2013, 22:30

Tara to psie szaleństwo, wszedzie jej pełno, od 2 lat nosimy szelki Julius K9 - deszcz, śnieg, woda, trochę wspólnego biegania trzymają się dzielnie i nic im nie dolega ... no i fajnie wyglądają.
Muki
Losowy avatar

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post