Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Szelki do IPO.

Postprzez Tanorja » 06 lis 2012, 22:46

Witam, szukam szelek do IPO najlepiej z regulacją, bo moja Nora ma dopiero 8mc ,więc jeszcze rośnie :)Zastanawiam się nad Juliusami, czymś takim => http://www.ipo-sklep.pl/index.php?p867, ... t-kod-p046 , takim => http://www.ipo-sklep.pl/index.php?p992, ... -kod-zp-pd albo jeszcze innym. Mile widziany uchwyt i solidność :lool:No i oczywiście wygoda.

Jeśli żadne z tych, to podajcie linki do innych.
Tanorja
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Wiek: 20
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Dołączył(a): 05 lip 2012, 20:42

Re: Szelki do IPO.

Postprzez Tomek » 07 lis 2012, 06:29

Może te: http://www.ipo-sklep.pl/index.php?p1102 ... od-g-0531a ?
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 39
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Szelki do IPO.

Postprzez Dagi » 07 lis 2012, 09:39

Te, które pokazuje Tomek są super !
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Wiek: 39
Pochwały: 11
Dołączył(a): 02 kwi 2012, 13:47

Re: Szelki do IPO.

Postprzez Carmella » 07 lis 2012, 09:51

my mamy takie Obrazekz firmy Dingo; używamy wszechstronnie. Ponad rok używane bardzo często, w różnych warunkach pogodowych i nic się nie dzieje.
Obrazek Obrazek
Carmella
Avatar użytkownika
Kociara, która zeszła na psy
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna
Lokalizacja: Podbeskidzie
Pochwały: 11
Dołączył(a): 16 cze 2011, 13:12

Re: Szelki do IPO.

Postprzez Tanorja » 07 lis 2012, 15:14

Tomek napisał(a):Może te: http://www.ipo-sklep.pl/index.php?p1102 ... od-g-0531a ?

Są lepsze? Bo wyglądają na mniej wygodne :-)Pozorant powiedział , by paski nie były zbyt cienkie ,więc nie wiem :)

-- 7 lis 2012, o 15:17 --

Carmella napisał(a):my mamy takie Obrazekz firmy Dingo; używamy wszechstronnie. Ponad rok używane bardzo często, w różnych warunkach pogodowych i nic się nie dzieje.

Wyglądają nieźle, ile kosztowały ? :lool:
Tanorja
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Wiek: 20
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Dołączył(a): 05 lip 2012, 20:42

Re: Szelki do IPO.

Postprzez Nesa » 07 lis 2012, 17:41

na allegro są szelki dingo po ok. 110-120zl. Od juliusów te lepsze bo mają okółka z boku,więc jakby ktoś chciał parę razy w zimie zaprząc psa do sanek,to takie 2w1 norweskie+siodełkowe. :-)
„Jesteś architektem rzeczywistości, którą postrzegasz''
L- 17.02.12r.& V-22.01.12r.
Nesa
Losowy avatar
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: L&V
Imię: Aga
Wiek: 26
Lokalizacja: prawie rzeszów
Pochwały: 3
Dołączył(a): 09 lip 2012, 13:06

Re: Szelki do IPO.

Postprzez Tanorja » 07 lis 2012, 17:46

Nesa napisał(a):na allegro są szelki dingo po ok. 110-120zl. Od juliusów te lepsze bo mają okółka z boku,więc jakby ktoś chciał parę razy w zimie zaprząc psa do sanek,to takie 2w1 norweskie+siodełkowe. :-)
Do sanek raczej nie planuję zaprzęgać :lool:Są tańsze od Juliusów, faktycznie.
Tanorja
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Wiek: 20
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Dołączył(a): 05 lip 2012, 20:42

Re: Szelki do IPO.

Postprzez Carmella » 07 lis 2012, 19:03

Ja płaciłam za swoje 80 lub 90 zł chyba (ale kupowałam w szkółce u siebie, oni mają bezpośrednio od producenta). Mamy rozmiar 2
Obrazek Obrazek
Carmella
Avatar użytkownika
Kociara, która zeszła na psy
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna
Lokalizacja: Podbeskidzie
Pochwały: 11
Dołączył(a): 16 cze 2011, 13:12

Re: Szelki do IPO.

Postprzez Tanorja » 07 lis 2012, 19:09

Carmella napisał(a):Ja płaciłam za swoje 80 lub 90 zł chyba (ale kupowałam w szkółce u siebie, oni mają bezpośrednio od producenta). Mamy rozmiar 2

Właśnie nie jestem pewna, jaki rozmiar kupić.
Tanorja
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Wiek: 20
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Dołączył(a): 05 lip 2012, 20:42

Re: Szelki do IPO.

Postprzez Tajgowa » 07 lis 2012, 21:13

Nesa napisał(a): Od juliusów te lepsze bo mają okółka z boku,więc jakby ktoś chciał parę razy w zimie zaprząc psa do sanek,to takie 2w1 norweskie+siodełkowe. :-)

Nieśmiało wspomnę, że julius'y też mają taki typ z kółkami: http://www.julius-k9.com/index.php?page ... t&Itemid=1.
Tylko jeśli używa się ich do ciągnięcia, to chyba znacznie wygodniej byłoby psu z czymś w rodzaju pasa piersiowego rozkładającego ciężar (coś takiego albo takiego) ;-)
Dog training is a journey and it's a journey that doesn't have an end. Just about the time we think we have everything figures out, something jumps up and slaps us in the face to remind us we still have a lot to learn. Ed Frawey
Tajgowa
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tajga
Imię: Nina
Wiek: 20
Pochwały: 7
Dołączył(a): 09 kwi 2011, 14:29

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post