Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Szelki???

Nieprzeczytany postprzez Dareczko28 » 30 lip 2011, 16:27

Witam

Czy możecie polecić mi jakieś dobre szelki dla 6 - miesięczego owczarka, miałem już 3 ,2 z materiału jedne ze skóry i wszystkie przygryzł ,dzięki
ObrazekObrazek


Obrazek
Dareczko28
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hektor
Imię: Dariusz
Wiek: 35
Lokalizacja: Chorzów
Dołączył(a): 21 lip 2011, 16:56

Re: Szelki???

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 30 lip 2011, 21:21

Zależy jak na to patrzeć. Dobre do "nie gryzienia", to takie, które są schowane po za zasięgiem paszczy. Mój też jak był mały to do smyczy się dobierał, przegryzł ją prawie na pół, ale było mi jej szkoda! Także smyczy pilnowałam, jak brał się za obróbkę mówiłam "NIE" i zaproponowałam coś lepszego do roboty... i tak do skutku aż psiak zrozumie że nie jada się sznureczków które zwisają od koca po kanapie, "długowłosego" dywanika i frędzli, smyczy, uszczelek od drzwi balkonowych i takie tam... jak by nie patrzeć, było trochę tych głupich pomysłów ;)ale próbowałam je "dusić w zarodku".
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 32
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Szelki???

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 31 lip 2011, 06:10

Dla 6-miesięcznego najlepsze będą tanie bo i tak z nich wyrośnie. ;-)Musisz go szybko oduczyć gryzienia szelek, Aga napisała Ci jak to zrobić.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 39
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Szelki???

Nieprzeczytany postprzez Maksio1 » 27 paź 2011, 21:39

a czy próbowałaś nasączyć szelki sokiem z cytryny? może to by pomogło
Maksio1
Losowy avatar

Re: Szelki???

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 27 paź 2011, 21:47

sok z cytryny? jedne gamonie to jeszcze zacheci bo znam takowego co cytryna mu nie straszna - Aga napisala jak zniechecic futro do gryzienia wszelkich luzno wiszacych sznurkow gumek itp a szelki ? ja kupilem mojemu skorzane i parciane ale nie chodzimy w nich bo nie mam taliej potrzeby -napisz do czego Ci sa potrzebne :-)
Obrazek
Hiku27
Avatar użytkownika
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Lokalizacja: GDAŃSK
Pochwały: 8
Dołączył(a): 21 lut 2011, 00:23

Re: Szelki???

Nieprzeczytany postprzez Maksio1 » 27 paź 2011, 22:19

ale może spróbować czyż nie metoda prób i błędów
Maksio1
Losowy avatar

Re: Szelki???

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 27 paź 2011, 22:25

probowac zawsze mozna :-)napisalem tylko ze zalezy do czego potrzebne te szelki ,kazdy ma jakis tam powod aby je zakupic :-)mnie sie wydawalo ze bedzie fajnie wygladal taki futrzak w nich ale moj gamon nie chcial w nich chetnie biegac a nie mialem innej wizji ich uzycia oprocz wizualnej wiec nie zakladalem ich,moze jak bedzie chcial ciagnac sanki to sie przydadza ;-)
Obrazek
Hiku27
Avatar użytkownika
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Lokalizacja: GDAŃSK
Pochwały: 8
Dołączył(a): 21 lut 2011, 00:23

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post