Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Szelki

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 05 wrz 2011, 21:51

ja kiedyś na bazarku na biedne spaiki znalazłam szelki i w sumie zapłaciłam za nie 19 zł plus przesyłka, a niby w PL nie ma takich, bo są z Niemiec. a mają pianki, więc pies nie poobciera się w nich i trzeba przekładać łapy, ale Sonia grzecznie czeka :)
kalyna
Avatar użytkownika
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Wiek: 27
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Pochwały: 14
Dołączył(a): 15 lut 2011, 11:34

Re: Szelki

Nieprzeczytany postprzez Tajgowa » 06 wrz 2011, 16:34

Karoll napisał(a):Jeśli mają szelki (dingo)ntak wytrzymałe jak gryzaki to ja dziękuję bardzo :nea
Te za to fajnie wyglądają http://zerodc.pl/product-pol-22-Szelki- ... zarne.html , ciekawa jestem jaka jakość :scratch?

Właśnie widziałam gdzieś te szelki dingo strong.. ale takie bardzo podobne mam ( http://www.k9shop.com/julius-k9-product ... s/size-1-3 - jak napisałam tutaj już kiedyś) - takie tylko nie niebieskie a całe czarne z resztą jak najbardziej polecam :)
Co do tych flyball'owych czy norweskich szelek ( Zero DC ) to jeszcze ich nie mam, ale z racji tego, że nie byłyby to nasze pierwsze i nie są szybko potrzebne, to właśnie zastanawiam się jak one się sprawują i czy warto je kupić, bo rzeczywiście wyglądają całkiem fajnie. No ale poszukam jeszcze gdzieś jakiś opinii czy coś i dopiero się zdecyduję ;)

Nebot - widzę, że nie tylko ja mam trochę chwilowo niepotrzebnych psich rzeczy :lol:
Dog training is a journey and it's a journey that doesn't have an end. Just about the time we think we have everything figures out, something jumps up and slaps us in the face to remind us we still have a lot to learn. Ed Frawey
Tajgowa
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tajga
Imię: Nina
Wiek: 20
Pochwały: 7
Dołączył(a): 09 kwi 2011, 14:29

Re: Szelki

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 06 wrz 2011, 19:20

Obrazek

Znalazlam zdjecie Baltowskiego w akcji. W rzeczonych szelkach. Jak dla mnie to najlepszy model, szczegolnie jesli na jednym treningu robi sie i posluszenstwo, i obrone, a potem relaks. Latwo i szybko mozna psu zalozyc, albo uwolnic z szelek. Dla mnie to zaleta. A poza tym naprawde wytrzymale i dobrze lezace na klacie bez podduszania.
nebrot
Losowy avatar

Re: Szelki

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 06 wrz 2011, 19:56

To są te z IPO sklepu? Zawsze mi się ten model podobał, szkoda tylko że nie robią takich czerwonych 8--)
Karoll
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Wiek: 36
Lokalizacja: Lublin
Pochwały: 5
Dołączył(a): 26 lut 2011, 21:01

Re: Szelki

Nieprzeczytany postprzez Tajgowa » 06 wrz 2011, 21:13

Z tego co widać, to model rzeczywiście bardzo podobny do tych, na które 'poluję', z tą różnicą, że zapięcie jest na rączce a nie między łopatkami. Na ipo sklepie znalazłam takie (takie same, albo bardzo podobne do tych co ma Balto na zdjęciu): http://ipo-sklep.pl/index.php?p863,szel ... kod-g-0532
Tylko ta różnica, że te co znalazłam mogą być czerwone, a te Gappay'owskie tylko czarne, a wpadłam na pomysł, że takie mogłyby być fajne.
Dog training is a journey and it's a journey that doesn't have an end. Just about the time we think we have everything figures out, something jumps up and slaps us in the face to remind us we still have a lot to learn. Ed Frawey
Tajgowa
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tajga
Imię: Nina
Wiek: 20
Pochwały: 7
Dołączył(a): 09 kwi 2011, 14:29

Re: Szelki

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 06 wrz 2011, 21:53

Tak, to musza byc te z IPOsklepu. Bardzo dobra jest ta raczka, bo zawsze jest na sztorc (utwardzona w srodku) i latwo za nia natychmiast zlapac.
nebrot
Losowy avatar

Re: Szelki

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 25 wrz 2011, 20:05

Ostatecznie moja psinka chodzi w obroży, ze skóry w kolorze naturalnym, wyłożonej od środka filcem.
A jak zaczniemy rowerem jeździć, biegać na biegówkach to kupimy specjalne szeleczki.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: Szelki

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 18 paź 2011, 08:59

My mamy te szelki http://www.dingo-sport.com.pl/pl/szelki ... strong.php

one w rzeczywistości prezentują się dużo lepiej i solidniej niż na tym zdjęciu.
Obrazek Obrazek
Carmella
Avatar użytkownika
Kociara, która zeszła na psy
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna
Lokalizacja: Podbeskidzie
Pochwały: 11
Dołączył(a): 16 cze 2011, 13:12

Re: Szelki

Nieprzeczytany postprzez Zuza » 23 paź 2011, 11:52

A ja mam te

http://allegro.pl/szelki-zaprzegowe-sle ... 52932.html - niebieskie

Obrazek

i tą smycz z amortyzatorem:

http://allegro.pl/smycz-z-amortyzatorem ... 68959.html

Obrazek
Ostatnio edytowano 24 paź 2011, 17:50 przez Zuza, łącznie edytowano 1 raz
Zuza
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: szczęśliwa trójka
Imię: Zuza
Wiek: 24
Pochwały: 1
Dołączył(a): 02 sie 2011, 23:45

Re: Szelki

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 23 paź 2011, 18:42

sleedy identyczne jak man-mat'owskie. lepiej je opisać, bo za jakiś czas linki z alledrogo pójdą w archiwum i nie będą dostępne.
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 32
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post