Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 29 mar 2011, 08:22

To prawda, ze fajne, choc moje psy jako nagrodki dostaja tez swoja sucha karme i ciesza sie jak glupie, prawie reke odgryzaja. Juz kiedys przyszlo mi do glowy, ze z roznych nagrodek, ktore im kupuje to JA ciesze sie bardziej, niz one :lol:
nebrot
Losowy avatar

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 29 mar 2011, 15:54

karma przyszła ale o worze przysmaków zapomnieli :-xdzwoniłam,przepraszali mają dosłac...cóż zobaczymy :scratch
egonek5
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Pochwały: 3
Dołączył(a): 13 lut 2011, 21:57

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 29 mar 2011, 16:09

Hej, a gdzie zamawiasz i co to za wór przysmaków? Czy to są śmierdziuchy :lool:? Myślę, że Ci doślą tylko ciekawe czy tak szybko jak karmę :scratch
Karoll
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Wiek: 36
Lokalizacja: Lublin
Pochwały: 5
Dołączył(a): 26 lut 2011, 21:01

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 29 mar 2011, 18:11

u nas w podbydgoskiej miejscowości jest producent "śmierdzieli"... tak sobie myślę wybrać się tam z wizytą i zrobić zapas na pół roku :lool:żwacze, paluszki (suszone mięso) wołowe, przełyki itd... chyba się zmotywuję i jutro przedzwonię, jak by miał super ceny to dam Wam znać :)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 32
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 29 mar 2011, 18:47

tak jest ...chodzi o smierdziuchy :D
na to się skusiłam :D
http://allegro.pl/josera-festival-34kg- ... 60060.html
egonek5
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Pochwały: 3
Dołączył(a): 13 lut 2011, 21:57

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez Rex » 29 mar 2011, 22:27

Rexiol uwielbia też te śmierdziuchy dziwie się,że mu to smakuje bo mnie odrzuca ten zapach. :roll:ale co sie nie robi dla psiaka skoro mu smakuje to dostaje takie rarytasy.

A czy dajecie do gryzienia swoim psom np Pedigree dentastix prędzej Rex dostawał to do czyszczenia zębów ale potem usłyszałam,że to kompletny syf jest w nich więc przestałam mu dawać a co wy sądzicie o tym.

Nasz też jest strasznie wybredny i już sama nie wiem co z tym moim psem robić już chyba wszystkie karmy miałam Acane,Eucanube,Hilsa itd jak nie ma biegunki do wymiotuje albo wogóle nie chce nawet ruszyć nawet już mu Pedigree kiedyś kupiłam jadł przez tydzień nie cały i miał ją szeroko gdzieś tylko mojego brata pies korzysta bo co nasz nie je tamten dostanie bo on wszystko zje a ten diabel :evil:wybredny. :pala
Rex
Losowy avatar

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 30 mar 2011, 06:16

Żwacze to podstawa. Dzięki nim Viggo przestał interesować się kupami. Niestety nie może już ich jeść. :nea
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 39
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 30 mar 2011, 08:13

Rex, apropo wybrzydzania - pamiętam pewno zdanie z placu szkoleniowego: "nie wyobrażam sobie żeby pies nie zjadł tego co ma w misce - moje wszystkie zjedzą to co mają i to jednym susem" ;)
niektórzy opowiadali jak to ich kochane pieski popatrzą w miskę i nie ruszą tego co w niej jest, no to pancia dokłada zaraz coś lepszego... eeeeeee chyba też nie zje... no to jeszcze coś lepszego i jeszcze... na własne uszy słyszałam o takiej przypadłości... ja to tak cierpliwa nie jestem :scratch:-Pu mnie od początku jest zasada - jak nie zjesz, to zabieram i następny posiłek później. ale nigdy nie musiałam tego stosować, jest 99% wszystko żerny... u niego liczy się to aby brzusio był pełen :)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 32
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 30 mar 2011, 08:25

dzwoniłam własnie drugi raz do tych co ''smierdziuchów''zapomnieli :irefuli paczka już dla nas przyszykowana :Dmam gdzies adres do fajnego sklepu własnie ze smierdziuchami i dosyc tanio mają,bo już zamawiałam kiedys,wstawie jak go znajde :twisted:
egonek5
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Pochwały: 3
Dołączył(a): 13 lut 2011, 21:57

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 31 mar 2011, 15:01

jestem bardzo pozytywnie zaskoczona,smierdziuchy już są u nas a oprócz tego jeszcze sporo gratisków w ramach rekompensaty mi dostali yes
egonek5
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Pochwały: 3
Dołączył(a): 13 lut 2011, 21:57

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post