Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Jedzenie owadów

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 14 paź 2011, 09:48

I jest za darmo :D

Ja się brzydze i bez tego ;)poranna toaleta psa na dywanie mi o tym przypomina hehe ale ja to ja... Nawet sztućce w restauracji przecieram i oglądam ;P
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 28
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Jedzenie owadów

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 14 paź 2011, 11:35

No coś Ty! Takiego ślicznego chłopca to tylko całować :hippie
Obrazek

Co każdy posiadacz psa przeczytać powinien: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 7
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: Jedzenie owadów

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 14 paź 2011, 15:30

mój pies napisał(a):Ale ja będe się potem brzydziła własnego psiaka w usteczka pocałować :o

ojtam ojtam, doopke sobie liże, koopki wącha nochalem to taka dżdżowniczka to małe miki :lool:;-)
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Avatar użytkownika
Owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szyszka
Lokalizacja: katowice
Pochwały: 8
Dołączył(a): 13 lut 2011, 16:04

Re: Jedzenie owadów

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 14 paź 2011, 17:14

Aga i N napisał(a):I jest za darmo :D

Ja się brzydze i bez tego ;)poranna toaleta psa na dywanie mi o tym przypomina hehe ale ja to ja... Nawet sztućce w restauracji przecieram i oglądam ;P


Och Aga, Aga...
jak Parys miał pól roku może to po obiedzie taęciowa (moja) siedziała z wnukami przy stole ja robiłem psu żarcie suche+twaróg potrzebowałem łyżkę by to wymieszać Michał juz skończył jeś i łyżka leżała na jego talerzu wziałem ją pod kran opłukałem zamieszałem żarcie od psa i nieświadomie oblizałem teściowa już zbulwersowana tym że opłukałem łyzkę po Michale by zamieszać psie żarcie mnie obserwowała i mówi:
żeby psu pomieszać żarcie to po Michale płuczesz łyżkę???
:shock:po chwili zaskoczyłem co zrobiłem i mówię nie bo wiedziałem że najpierw skosztuję 8--)8--)

....
nie mogła zrozumieć dlaczego płukałem tą łyżkę :o
Obrazek
Zawsze Wierni
http://smon.pl
Jangcy
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Wiek: 54
Lokalizacja: Ruda Sląska
Pochwały: 11
Dołączył(a): 13 lut 2011, 11:58

Re: Jedzenie owadów

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 14 paź 2011, 17:40

czekaj czekaj, oblizałeś łyżkę którą mieszałeś psią karmę z twarogiem?

to ja już wolę dać cmoka Nazgulowi w nos... od góry... między oczami :D

... a co do tematu wątku - N nie jest węglowodano-lubny. Jeśli już ma coś pożreć, to komara, niestety poluje na nie i pożera je ze złości że nie dają mu żyć niżeli z zabawy ;)... kiltix nie działa na komary :roll:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 28
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Jedzenie owadów

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 14 paź 2011, 19:48

agrafka napisał(a):
mój pies napisał(a):Ale ja będe się potem brzydziła własnego psiaka w usteczka pocałować :o

ojtam ojtam, doopke sobie liże, koopki wącha nochalem to taka dżdżowniczka to małe miki :lool:;-)


No, dżowniczka mnie obrzydza i już :--o
Ja tam całuję moją kluchę w nochala, w usteczka, w główkę, uszka, tłuściutki różowiutki brzuszek, mięciutkie tłuściutkie łapuchny, póki jest taka słodka i malutka :P
Potem to zostanie tylko nochal i czółko ;)
Obrazek

Co każdy posiadacz psa przeczytać powinien: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 7
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: Jedzenie owadów

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 14 paź 2011, 20:40

mój pies napisał(a):
agrafka napisał(a):
mój pies napisał(a):Ale ja będe się potem brzydziła własnego psiaka w usteczka pocałować :o

ojtam ojtam, doopke sobie liże, koopki wącha nochalem to taka dżdżowniczka to małe miki :lool:;-)


No, dżowniczka mnie obrzydza i już :--o
Ja tam całuję moją kluchę w nochala, w usteczka, w główkę, uszka, tłuściutki różowiutki brzuszek, mięciutkie tłuściutkie łapuchny, póki jest taka słodka i malutka :P
Potem to zostanie tylko nochal i czółko ;)


No co Ty :?::!:Dziewczynki mozna calowac we wszystko nawet jak urosna duze :okBrzusio dalej jest mieciutki i cieplutki. Bo u chlopakow ten brzuszek od poczatku jest zajety przez co innego :-PSabine caluje wszedzie, Maxa miedzy oczami i skronie :-)Ale nie lubie oblizywania niezaleznie od plci podlizywacza :nea:-)
Ewa, Sabina, Max i Lulu
Obrazek
Obrazek
Obrazek
nebrot
Avatar użytkownika
Owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Max, Sabina, Lulu
Imię: Ewa
Wiek: 38
Lokalizacja: Berlin/Kristianstad
Pochwały: 5
Dołączył(a): 01 mar 2011, 01:09

Re: Jedzenie owadów

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 19 gru 2011, 09:10

Miałaś rację, córeczka już praaaaawie dorosła, a mamusia całuje ile wlezie. Pewnie mam z głową, ale ja bardzo lubie zapach psich łapeczek.
Obrazek

Co każdy posiadacz psa przeczytać powinien: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 7
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: Jedzenie owadów

Nieprzeczytany postprzez Cywilasek » 21 gru 2011, 12:50

Moj pies to zarlok much! poluje na nie jak kocur, moze mu sie cos w lebku pomieszalo ;P
jak zawolamy ,, gdzie jest muszka?`` to zrywa sie spiacy, kita w gore i dawaaj! ;D

co do najobrzydliwszej rzeczy , ktora zjadl to psia kupka... nie zdarzylam zareagowac i tylko zobaczylam jak ,,psi rarytas´``wyladowal w pysku a pani stala na srodku chodnika z odruchami wymiotnymi...
pytalam sie wetki dlaczego tak czy mu cos brakuje.. powiedziala , ze czasami psie kupki ,,smacznie pachna'' taa baardzo smacznie a przeciez to siedlisko bakterii ... ;(
probowalam zwaczy i innych , ale teraz nie moze ich jesc i zdarza mu sie pod nasza nieuwage cos chwycic :oa nie jest szczeniaczkiem.

Psie lapki cywila w porze deszczowej smierdza jak SKARPETKI! ;D :mrgreen:
Cywilasek
Losowy avatar

Re: Jedzenie owadów

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 21 gru 2011, 13:08

Viggo psich nie ruszy, za to kocie czy ... ludzkie to dla niego najlepszy smakołyk - świnia jedna!
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 35
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 34
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post