Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Owczarek niemiecki 3miesięczny co może jeść i pić.

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 13 wrz 2012, 11:28

madlen1604 napisał(a):czytałam o tym tyle ze w każdym kolejnym źródle jest podawane co innego...to nie tak że jestem w tym zielona spokojnie piesek nie głoduje poprostu chciłam spytać się fachowców

miałam ten sam dylemat, mimo, że śledzę na bieżąco fora, artykuły itp...
ja dopóki mnie codziennie w domu nie było to szczeniak dostawał sucha karmę, taką samą jak u hodowcy.... potem przestawiłam go na BARFa :lool:i tak już jedzie któryś miesiąc ;-)

Autor postu otrzymał pochwałę
kalyna
Avatar użytkownika
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Wiek: 27
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Pochwały: 14
Dołączył(a): 15 lut 2011, 11:34

Re: Owczarek niemiecki 3miesięczny co może jeść i pić.

Nieprzeczytany postprzez Agata » 16 wrz 2012, 10:58

Hej mam pytanie to ma być ugotowane czy surowe jajko
Agata
Losowy avatar
Świeżak
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Gaya
Imię: Agata
Wiek: 38
Lokalizacja: kraków
Pochwały: 3
Dołączył(a): 16 wrz 2012, 10:20

Re: Owczarek niemiecki 3miesięczny co może jeść i pić.

Nieprzeczytany postprzez Aśś » 16 wrz 2012, 14:26

Surowe :-)
Obrazek
Aśś
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sparrow
Imię: Asia Patryk
Wiek: 25
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Dołączył(a): 11 kwi 2012, 10:02

Re: Owczarek niemiecki 3miesięczny co może jeść i pić.

Nieprzeczytany postprzez jagoda » 28 wrz 2012, 06:28

i to same żółtko. Przynajmniej ja tak daję.
jagoda
Losowy avatar

Re: Owczarek niemiecki 3miesięczny co może jeść i pić.

Nieprzeczytany postprzez poldek » 28 wrz 2012, 09:42

jeśli się juz nie przekonałeś to pies będzie miał " obfite" rozwolmnienie po mleku. mojemu kiedyś dałem - jeszcze tego samego dznia rozwolnienie. w wieku 7 miesięcy się napił pół litra mleka i nic sie nie zmieniało . poszukaj gdzieś blisko ciebie rzeźni i powinni mieć odpady typu kości świńskie i przełyki. kości będą max za 1 zł za kg( ja mam kosci po 10 gr za kilo ) i podgardla ugotować . samymi kości też nie mpżesz go karmić. musisz sie zdecydować czy bedziesz mu dawać suchą karmę czy jedzenie które sam przyrżadzisz + resztki po obiedzie :)
poldek
Losowy avatar

Re: Owczarek niemiecki 3miesięczny co może jeść i pić.

Nieprzeczytany postprzez madlen1604 » 28 wrz 2012, 10:38

Kupiłam mojemu pieskowi makaron z mięskiem ten instant i bardzo mu smakuje;) dodatkowo dokładam mu do tego resztki ze sklepu mięsnego oraz marchewkę czy inne warzywka ;)karmy suchej raczej mu nie daje chyba ze jako przegryzkę bo ogólnie żeby zjadł na jedno danie to nie chce;) mleka nie polecam mój Riko też miał rozwolnienie ...;/ ale ten makaron polecam ;)))
madlen1604
Losowy avatar

Re: Owczarek niemiecki 3miesięczny co może jeść i pić.

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 28 wrz 2012, 12:22

poldek napisał(a):jeśli się juz nie przekonałeś to pies będzie miał " obfite" rozwolmnienie po mleku. mojemu kiedyś dałem - jeszcze tego samego dznia rozwolnienie. w wieku 7 miesięcy się napił pół litra mleka i nic sie nie zmieniało . poszukaj gdzieś blisko ciebie rzeźni i powinni mieć odpady typu kości świńskie i przełyki. kości będą max za 1 zł za kg( ja mam kosci po 10 gr za kilo ) i podgardla ugotować . samymi kości też nie mpżesz go karmić. musisz sie zdecydować czy bedziesz mu dawać suchą karmę czy jedzenie które sam przyrżadzisz + resztki po obiedzie :)


kości wieprzowych nie powinno się podawca psom :)
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 22
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 11
Dołączył(a): 14 lis 2011, 11:20

Re: Owczarek niemiecki 3miesięczny co może jeść i pić.

Nieprzeczytany postprzez jagoda » 28 wrz 2012, 21:48

kości tylko i wyłacznie wołowe
jagoda
Losowy avatar

Re: Owczarek niemiecki 3miesięczny co może jeść i pić.

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 29 wrz 2012, 07:56

jagoda napisał(a):kości tylko i wyłacznie wołowe



dlaczego tylko i wyłącznie wołowe? dlaczego nie wieprzowe
dlaczego nie z dziczyzny (sarna, jeleń, daniel) na przykład?
Obrazek Obrazek
Carmella
Avatar użytkownika
Kociara, która zeszła na psy
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna
Lokalizacja: Podbeskidzie
Pochwały: 11
Dołączył(a): 16 cze 2011, 13:12

Re: Owczarek niemiecki 3miesięczny co może jeść i pić.

Nieprzeczytany postprzez jagoda » 02 paź 2012, 20:14

każdy hodowca Ci powie że najlepsze są kości wołowe. Nie dociekam dlaczego. Skoro są najlepsze to jest najważniejsze. Ja jeźdżę co drugi dzień taysonowi kupuje świeżą kosteczke wołową :)
jagoda
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post